Urla Evden Eve Nakliyat

Urla Evden Eve Nakliyat

Urla evden eve nakliyat nasıl yapılır?

Urla evden eve nakliyat için yasal firma nasıl olmalıdır? Urla evden eve nakliyat yapan tehlikeli, dolandırıcı firmalar var mıdır? Urla evden eve nakliyat için nelere dikkat edilmelidir?

Ne yazık ki, hem ülkemizde hem de ilçemizde basit ir evden eve nakliyat için on tane, yüz tane soru sormak durumundayız.

Adeta bir nakliyat uzmanı oluyoruz. Oysa her kes kendi işini yapmalı, her kes kendi işini bilmelidir.

Urla Nakliye Dikkat

Urla Evden Eve Nakliyat

Urla nakliye yaptırmaya karar vermiş iseniz ilk yapmanız mali kaydı olan gerçek bir firma bulmaktır.

Garip ama yasal kaydı olmayan onlarca firma var. Bu firmalar tüzel kişiliğe sahip olmayan korsan firmalardır. Yani aslında yasal olarak yokturlar.

Fakat sizi soymak dolandırmak için tabela asmış, eskisinden bir kamyon koymuş kapının önüne, reklam vermiş site açmıştır.

Amaç sizi eşyanızı taşıma adı altında dolandırmak, paranızı almaktır. Bunlar kaparo almayı bile kar sayan korsanlardır.

Oysa her işletme yasal olarak mali kaydı yaptırmaya zorunludur. Bu bir insanın kimlik kartının olmamasına benzer.

Kimlik kartı olmayan insan yasal olarak yoktur ve yasal yükümlülüğü de yoktur. Korsan olma hali de budur işte. Yok ama var olan Urla evden eve nakliyat firmaları.

Urla Taşımacılık Firması Bilgi

Urla Evden Eve Nakliyat

Urla taşımacılık firmasının mali kaydı levhası resmi ise, nakliyat yetki belgesine sahip ise, sigortalı eleman çalıştırıyor ise, araçları firmalarına ait ise gönül rahatlığı ile nakliyat sigortası yaptırıp sözleşme yaparak Urla evden eve nakliyatınızı yaptırabilirsiniz.

Aslında olması gerekenleri de sıralamış olduk. Yani aracı kendisine ait olmayan, yetki belgesi olmayan, sigortalı personeli olmayan, nakliyat sigortası yaptırmayan, sözleşme yapmayanlar ile nakliyat yapmayın, Evden eve nakliyat İzmir işinizi de yaptırmayınız.

Çok bir açıklama yapmaya da gerek yok doğrusu. Nakliyat yetki belgesi olmayan firmanın aracına eşyanızı yüklettiniz.

Polis kontrolünde aracın yetki belgesi olmadığı görüldüğünde o anda araç bağlanacak.

Eşyanız mı ne olacak? İşte o siz ile oradaki polis memurunun bileceği iş. Yani sıkıntılı, zor bir yeni sorun sizi bekliyor demektir.

Eşyalarınız da araç ile bağlanabilir. Bunlar çok sık yaşanan örneklerdir. Daha detay için İzmir nakliyat sayfamıza da bakabilirsiniz.

Urla Evden Eve Nakliyat