Dikili Taşımacılık

Dikili Taşımacılık

Dikili taşımacılık hizmetini, Ülkemizin her hangi bir adresinden Dikili’ye veya Dikili’den ülkemizin herhangi bir adresine veriyoruz. Dikili merkez, belde, köyleri de dahil tüm nakil işlerinde firmamız yedi yirmi dört hizmet sunmaktadır.

İlçemizde nakliye hizmeti kalitesi, niteliği ve teknolojik düzeyi bakımından hayli gelişkin durumdadır. Deniz sahibi olması nedeni ile özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir nüfus hareketliği oluşmaktadır.

Dikili Nakliyat

Dikili nakliyat

Dikili nakliyat firması olarak biz, tüm eşya taşıma işlemlerini resmi prosedür ve hukuk yine sigorta güvencesi ile yapıyoruz. Bu bilgi önemlidir. Neden?

Zira her yerde bu sektörün içinde nakliyeci maskesi ile yurttaşı dolandıran korsan nakliyeciler var. Bu korsan nakliyeciler, ilçemizde de yurttaşı mağdur etmekte, nakil sırasında canından bezdirmektedirler.

Resmi kamusal denetim zayıf olduğundan bu dolandırıcıların ortalıkta “nakliyatçıyım” diye reklam yapmaları, insanları yanıltmaları mümkün olmaktadır.

Dikili de bulunan korsan nakliyecilere karşı en doğru çözüm yurttaşın bilinçli davranmasıdır. Bu mantıktan hareke ile korsan ile gerçek firmayı ayrıştırabileceğiniz detaylı bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Dikili korsan nakliyecisi nasıl fark edilir.

  1. Dikili de ki nakliyeciye vergi levhasını sorunuz korsanların vergi levhası olmaz.
  2. Taşımacıyım diyen kişi ya da firmalara taşımacılık yetki belgesini göstermesini isteyiniz. Gösteremezler. Çünkü yoktur.
  3. Nakliyat sözleşmesi yapmak istediğinizi ifade edin korsanlar nakliyat sözleşmesi yapmazlar. Yapamazlar.
  4. Nakliyat için yaptığınız ödemelerin karşılığında fatura isteyiniz korsanlar fatura veremezler.
  5. Dikili de taşıma öncesi eşyanızı, nakliyat sigortası ile sigortalatmayı isteyiniz, dolandırıcılar nakliyat sigortası yapamazlar.

Birkaç detay bilgi dahi sizi korsanların sizi dolandırmasından kurtarabilir. Mağdur olmanızı engelleyebilir.

Dikili Nakliyat Fiyatı

Dikili taşımacılık

Dikili nakliyat fiyatı korsanların en fazla dolandırdıkları hassas konudur.

"Dikili ucuz nakliyat 950 TL, Şok Dikili eşya taşıma 960 TL" gibi reklam yaparlar. Bu reklam üzerinden pazarlık yaparlar. İşi verdiyseniz.

Eşyanızı paketledikten sonra, yani sizin vazgeçemeyeceğiz anda, "bahşiş parası, yakıt parası, asansör parası, yemek parası" gibi ardı arkası gelemeyen soygun sürecini başlatırlar.

Dikili nakliyat fiyatı gerçekte, eşyanız, kat yüksekliğiniz görüldükten veya doğru detaylı bilgi alındıktan sonra netleşebilir.

Baştan bir fiyat olabilir mi? Taşınacak eşya bilinmeden, nereden nereye nasıl götüreceği bilinmeden nasıl Dikili nakliyat fiyatı verilebilir ki?

Bu durum İzmir nakliyat sayfamızda detaylıca anlatıldı. İhtiyaç duyarsanız bilginiz olsun.

Dikili nakliyat fiyatı için daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız İzmir nakliyat telefon ve iletişim sayfamızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Dikili Nakliyat