İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir asansörlü nakliyatta kullanılan kaç çeşit asansör vardır? Ev taşımada genel olarak kullanılan asansör mekanik ve hidrolik çeşitlerden ibarettir. Mekanik veya hidrolik hangi asansörün nerede nasıl kullanacağına nakliyat firmasından uzman ekspertiz karar vermektedir. Bu kararı verebilmesi için de ekspertizin, taşınacak evin bulunduğu sokağı, evin konumunu ve daire katını görmesi, incelemesi ve etüt etmesi gerekir. Bu incelemeden sonra eşyaları da gözden geçirip en uygun asansör çeşidi hangisi ise o asansörün kurulumuna karar verecektir.

İzmir Asansörlü Nakliyat Hizmeti

izmir asansörlü nakliyatBazı ev sahipleri taşınırken kendi kendilerine bize hidrolik veya mekanik asansör lazım diyebilmektedirler. Fakat bu tek başlına ev sahibin verebileceği bir karar da değildir. İşin uzmanı hangi asansörün nereye nasıl , hangi amaç için kurulacağını ve yine nasıl çalışacağına karar verebilir.

Bu kararı neden, niçin verdiğini, bu tür bir asansörün bu mekanda, bu taşıma da neden daha işlevsel olacağını da elbette, ev sahibine veya taşınacak yurttaşa doğru izah edip, doğru ikna etmek ile mükelleftir.

İzmir Asansörlü Nakliyat Dikkat

Asansörlü nakliyat İzmir için diğer önemli uyarı da asansörün kime ait olduğunu bilmek ve bundan emin olmak ile ilgilidir. Özellik ile hidrolik asansör pahalı bir tekniktir. Bu neden ile bir çok firmada bu teknik bulunmamaktadır. Bu normaldir. Bu firmalar hidrolik asansör gereken durumda başka firmadan kiralamaktadırlar. Bu da olağandır. Olağan ve normal olmayan, taşınacak yurttaşın bilmesi gereken husus, bu asansörün nakliyat kira fiyatının kendisine yansımasıdır.

izmir asansörlü nakliyatAsansörü kiralayan firma artı fahiş kar oranı ile yurttaşa yansıtmaktadır. Bu gereksiz bir ücret olarak vatandaşa yüklenmektedir. Vatandaş bu durumda kibar deyimle fazla ücret ödememek için, amiyane deyimle ise dolandırılmamak için, resmi kaydı olan asansörü kendisine ait olan birden fazla firma ile görüşüp teklif almalı ona göre kendisine sunulan fiyatı değerlendirip durumdan emin olarak karar vermelidir.

İzmir Asansörlü Nakliyat Güvenli

İzmir asansörlü nakliyat elbette ki pratik ve kullanışlı bir tekniktir. Fakat güvenlik önlemi alınmadığı zaman ise hayati tehlike oluşturacak ciddi riskler oluşturmaktadır. Zaman zaman asansörlü nakliyat kazaları basına yansımaktadır.

Bu durumda güvenlik önlemini doğru alabilecek, deneyimli, profesyonel ekibi olan bir İzmir evden eve nakliyat firmasını tercih etmek mantıklıdır. Yaşanmış ölümlü kaza deneyimleri vardır ve bu dikkatten kaçmamalıdır.

Asansörlü nakliyat İzmir fiyatı asansörsüz nakliyata göre elbette daha farklıdır fakat, nakliyat hızı, güvenliği, eşya güvenliği, zaman tasarrufu, çevre güvenliği açılarından bakıldığında yüksek katlar için kesinlik ile önerilir, tavsiye edilir.
 

İzmir Asansörlü Nakliyat