Mavişehir Evden Eve Nakliyat

Ege’nin incisidir İzmir. İzmir'in ise incisi Mavişehir’dir. Mavişehir evden eve nakliyat kolay bir iş, kolay bir sektör değildir.

Trafikten düşmüş eski bir kamyon alan kendisini nakliyatçı ilan ediyor fakat bu işi doğru ve ehlince yapanlar için işler çok da öyle değil.

Değil tarihi geçmiş bir kamyonet ile nakliyatçılık yapmak, en son modem bir kamyon ile bile bu işi yapabilmek yeterliliğine ulaşmak o kadar da kolay değildir.

Mavişehir Evden Eve Nakliyat Firması

mavişehir evden eve nakliyat

Mavişehir evden eve nakliyat firması arıyorsanız illaki görmeniz gereken ilk belge elbette ki vergi levhasıdır.

Vergi levhası olmayan firma korsandır, hırsızdır, kanun dışıdır.

Bunlar bilinmeyen durumlar değildir fakat dikkat edilmeyen bir husustur. Piyasada yer alan Mavişehir evden eve nakliyat firmalarının yarısından fazlası vergi dışı, kayıt dışı, vergi kaçakçısı olunca bu duruma, vergi dışı korsan firmaların bu durumuna insanlar alıştırıldı.

Vergi levhası olmayan firma ile iş yapmak nüfus cüzdanı olamayan insana ev eşyanızı taşıtmaya benzer.

Bu işi yapanın tüzel kişiliği, kimliği yoktur, ne olduğu ne yapacağı yasal olarak belgeli ve belli değildir. Bu riski göze alıyorsanız da bu da elbette sizin bileceğiniz bir iştir.

Mavişehir Nakliyat Fiyatı

Mavişehir Evden Eve Nakliyat

Mavişehir evden eve nakliyat fiyatları diye Google de sorgularsanız, 860 TL ye ev taşıma, 960 TL ye ev taşıma gibi bir de şok, şok gibi acayip absürt reklamlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu nasıl oluyor diye sorulmalıdır. Hangi evden hangi eve, ne kadar eşyayı kaç kilometre ve nasıl götürebileceğini, nakledebileceğini, görmeden, bilmeden, etüt etmeden fiyat vermenin tek bir anlamı olabilir ki, o da dolandırmaktır.

850 TL, 950 TL ev taşıyoruz diye şok reklam verenlere kanıp kanmamak, bu tuzağa düşüp düşmemek sizin elinizdedir ve sizin bileceğiniz bir iştir.

Mavişehir evden eve nakliyat firması arıyorsanız, bizim ile görüşmenizi, yerinde firmamızı görmenizi, belgelerimizi, ve araçlarımızı yine personelimizi bizzat tanımanızı en son sigorta ve sözleşme sistemimizi mutlaka incelemenizi tavsiye eder, öneririz. İzmir evden eve nakliyat için İzmir nakliyat sayfamızda size yeni bilgiler sunacaktır.


Mavişehir Evden Eve Nakliyat