Çiğli Evden Eve Nakliyat

Çiğli Evden Eve Nakliyat

Çiğli evden eve nakliyat çalışmasının bir bölümü işçi ailelerden oluşuyor diyebiliriz. Bölgede bulunan Atatürk Organize Sanayi, yarattığı istihdam ile bölgede kalabalık bir işçi kesimi yaratmıştır.

Firma olarak İzmir'in hem merkez hem de diğer ilçelerinde aktif nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat da bunun önemli bir parçası oluyor.

2000 yılından beri sektörde aktif bir kurumuz. İlk günden itibaren sözleşmeli-sigortalı hizmet vererek farkımızı ortaya koyduk.

Çiğli evden eve nakliyat hizmetimiz ile tüm eşyalarınızı güven içinde yeni adresine taşıyoruz. Her türlü teknik tedbiri alıyoruz ama sözleşme ve sigorta da yapıyoruz.

Atalarımız boşuna "mal, canın yongasıdır" dememiş. Bize emanet edilen mala kendi malımız gibi sahip çıkıyoruz.

Çiğli Nakliyat Firması

Çiğli nakliyat firması olarak hizmet verdiğimiz her bölgenin toplumsal doğasını biliyoruz. Hangi ilçede hangi kesime daha fazla hizmet sunuluyor biliyoruz. Tecrübelerimiz de bize fikir veriyor.

Çiğli Evden Eve Nakliyat

Girişte de ifade ettik. Çiğli ilçesinde kalabalık bir işçi kesimi bulunuyor. Haliyle hizmet talep eden vatandaşlarımız içinde bu kesim de var.

İşçi kesiminin yoğun çalışma koşulları içinde bin bir zorluk ile kazanç elde ettiğini biliyoruz. Dolayısıyla her harcamada hesaplı olmayı seçiyorlar. Onların bu duyarlılığını bilen bazı fırsatçılar, "ucuz nakliye" temalı reklamlar ile müşteri kazanmak istiyorlar.

Bunu yapanlar korsan işletmelerdir. Yasal bir kimlikleri yoktur. Yaptıkları nakliye işlerinde çoğunlukla müşteriler mağdur olur.

Kaybolan ya da hasar gören eşyalar olur. Sorumluluk almazlar. Kolay para kazanma telaşı içinde olan bu fırsatçılara karşı dikkatli olunmalıdır.

Çiğli nakliyat firması olarak daima yasal kimliğimize özen gösterdik. Vergi ödemelerini düzenli yaparken, sigortalı personel çalıştırdık.

Yerimiz-yurdumuz ve referanslarımız açık oldu. Hizmetimizi daima müşteri memnuniyetini dikkate alarak geliştirdik.

Çiğli Nakliye Hizmeti

Çiğli nakliye hizmeti ekspertiz incelemesi ile başlar. Baştan üstün körü fiyat verilerek iş yapılmaz. Her kurumsal firma gibi ön inceleme yaptıktan sonra fiyat veriyoruz. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir.

Çiğli Evden Eve Nakliyat

Bu aşamada eşya envanteri, fiziki koşullar, kat edilecek mesafe ve kullanılacak araç-personel konuları netleştirilir.

Fiyat verilir ve müşteri tarafından uygun bulunursa sigorta-sözleşme faslına geçilir.

Sigorta bedeli çok cüzi bir miktardır. Anlaşmalı sigorta firmaları üzerinden yapılır.

Çiğli nakliye hizmetini bütünlüklü ele alıyoruz. Kendi açımızdan resmi yükümlülükleri yerine getiriyoruz ve müşteri odaklı olmak için de hizmetimizi geliştiriyoruz. Bize 7/24 ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çiğli Ucuz Nakliyat Fiyatı

Çiğli ucuz nakliyat fiyatı adı altında korsan firmaların tuzaklarına düşmeyiniz. Halkımızın muhakeme yeteneği var.

Verilen fiyat ile hizmetin uyumlu olup olmadığını anlayabilir. Hizmete göre çok düşük bir fiyat varsa orada problem yaşanacaktır. Eşya kaybolması, hasar görmesi gibi olayları sıkça duyuyoruz.

Biz fiyat verirken her kurumsal firmanın izlediği yolu izliyoruz. Yer yer bunu ifade ettik. Nakledilecek materyalleri görmeden fiyat vermek yanlıştır. Bu yaklaşım, basmakalıp ya da üstünkörü bir yaklaşım olur.

Bazen gereğinden düşük, bazen gereğinden yüksek fiyat oluşumuna yol açar. Bu nedenle hizmetin ederini doğru yöntemlerle, müşteriyi mağdur etmeyecek şekilde belirlemek gerekir.

Çiğli evden eve nakliyat fiyatını oluştururken, toplumsal dokuyu da dikkate alıyoruz. Burası, emekçi insanlarımızın sayısının fazlaca olduğu bir bölge.

Ülke ekonomisinin bel kemiği olan işçi-emekçi vatandaşlarımıza İzmir evden eve nakliyat hizmeti verirken,  üzmeyecek İzmir nakliyat fiyatı oluşturmak için gayret gösteriyoruz.

Çiğli Evden Eve Nakliyat

Çiğli Nakliyat