Evden Eve Nakliyat Bostanlı

Evden Eve Nakliyat Bostanlı

Evden eve nakliyat Bostanlı hizmetini sözleşmeli, güvenli yapıyoruz. Çünkü firmamız tecrübelidir.

Tüm personelimiz firma bünyesinde uzun yıllarda çalışan meslekte uzman personeldir. Nakliyat araçlarımız firmamıza aittir. Bakımları zamanında yapılmaktadır.

Bostanlı Nakliyat

İzmir Karşıyaka’da bulunan Bostanlı seçkin bir semttir. Biz de Bostanlı nakliyat hizmetimizi olabildiğince seçkin kalite ile yıllardır kalitemizi yükselterek veriyoruz.

Sadece Bostanlı semtinde değil, Bostanlı'ya ev eşyası, iş yeri malzemesi taşıtmak isteyen ya da Bostanlı’dan olası ülke içi tüm adreslere eşya taşımacılığı yapıyoruz.

Şehir içi veya şehirlerarası nakliyatçılık yapıyoruz. Zira şehir içi ve şehirlerarası nakliyat yetki belgemiz mevcuttur.

Tüm Bostanlı nakliyat işlemlerimiz hizmetimizin her aşamasında yasal sorumluluklarımıza bağlı kalıyoruz.

Bostanlı Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat Bostanlı

Artık serbest piyasa adı altın Bostanlı taşımacılık sektörün de cılkı çıkarıldı. Tabelayı görüp ofise gelen Fatma Hanım Teyze nasıl eşya taşıttığını anlattı. Hayretle dinledik.

Fatma Hanım Teyze, "10 Mayısta geleceğiz dediler. 30 Mayısta kavga gürültü zor geldiler. Eşyalara biz karışmıyoruz sen paketleyeceksin diyorlar. Hal bu ki öyle anlaşmamıştık. Onlar yapacaktı. Biz paketlersek ayrıca ücret alırız diyorlar. Bu ihtiyar halimle nasıl paketleyeyim. Lanet olsun dedim. Elektronik ustası için yine ücret istediler. Yine lanet olsun dedim. Mobilya ustası için yine ücret istediler yine lanet olsun dedim. Nasıl utanmaz nakliyatçılar bunlar. Benle telefonda anlaşan firma başka taşımaya gelen firma başka. Fatura istiyorum yok diyorlar. Dolandırıldım be oğlum. Bostanlı nakliyatçıları hep mi böyle. Sizde mi öylesiniz?"

Bir musibet derler bin öğüttün evladır. Fatma hanım teyzenin musibetini onun için bilgilendirme amaçlı yazdık.

Bostanlı taşımacılık ilanı veren, reklamı yapan her firmaya aldanmayınız. Dikkatli olunuz.

Bostanlı Nakliyat Fiyatı

bostanlı nakliyat

Biz Bostanlı nakliyat fiyatı için eşyanıza, eşyanızın yoğunluğu ve özelliklerine göre, kat yüksekliğine göre, taşınılacak yeni evin sokak ve kat konumuna göre ücret teklifi verebiliyoruz.

Bunun için de ücretsiz eksper arkadaşımız gelip inceleme yapıyor rapor oluşturuyor. Bostanlı nakliyat hizmetini nasıl vereceğini belirliyor.

Bu hizmetin bedeli olan Bostanlı nakliyat fiyatını teklif olarak size iletiyor. Üzerinde konuşup tartışıyoruz.

Anlaştığımızda İzmir nakliyat sözleşmemizi imzalıyoruz.

Evden eve nakliyat İzmir Bostanlı hizmetine dair daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bostanlı Nakliyat