Buca Evden Eve Nakliyat

Yeni yapılaşamaya müsait alanlarının çok olması ve tarım bölgelerinin de imara açılması ile birlikte Buca evden eve nakliyat sektörü muhteşem bir canlılık göstermektedir. Bir milyonun üstünde olan nüfusu ile Buca bir ilçeden çok bir şehir görünümündedir. Gerek göçle gelen ailelerin fazla olması gerekse de öğrenci ve memur nüfusundaki beklenen artışlar bu hareketliliğe ayrıca bir güç katmaktadır.

Buca Evden Eve Nakliyatta Korsanlar

Böylesine yoğun bir talebin olduğu yerde Buca evden eve nakliyat  firmalarının belli bir standartta hizmet vermesi beklenmesine rağmen ne yazık ki bu karşılanamamaktadır. Bunun da çeşitli sebepleri olmasına rağmen bir numaralı etken korsan firmaların sayısındaki devasa artıştır.

buca evden eve nakliyatÜlkemizde bir sektörde ufak bir canlılık göstermeye başlandığı anda hemen o sektörde baştan savma iş yapan firmalar, hizmet kalitesinden çalanlar, kalitesiz malzeme kullananlar hemen kendilerini göstermektedirler. Kısaca korsan firma diye tanımlayabileceğimiz bu firmalar hemen her sektörde görüldüğü gibi bu sektörde de görülmesi son derece olağandır.
Bu firmalardan hizmet alımının bir çok olumsuz sonuçları olabilmektedir.

Buca Nakliyat Bilgilendirme

Bizim görevimiz sizi bu konularda uyararak başınıza gelebilecek bazı olumsuzluklardan korunmanıza yardımcı olabilmektir. Bu olumsuzlukların başında ilk olarak eşyalarınızın kaybolması gelmektedir. Bu eşyanız basit alalade bir eşya olabileceği gibi sizin için manevi değeri paha biçilmez bir eşya ve ya maddi değeri oldukça yüksek bir eşya da olabilmektedir. Bu firmaların özensiz ve dürüst olmayan çalışmalarının sonucunda bu tür kayıplarla karşılaşabilirsiniz.
buca nakliyatBir diğer olumsuzlukta Buca evden eve nakliyat sektöründe bu tür firmalar ile çalıştığınız da eşyalarınızın kırılması, parçalanması gibi olumsuzlukların yaşanabileceğidir. Her taşıma işini farklı farklı elemanlar ile yaptırmaları sabit elemanlarının olmayışı, düzenli personele sigorta yaptırma gibi zorunluluklardan kaçmaları gibi sebeplerden dolayı her zaman için ev taşıma işinde acemi personelle çalışmaktadırlar.

Buca Evden Eve Nakliyat Firmasıyız

Biz bütün belgeleri eksiksiz, çalışanlarının bütün sigorta ve diğer hakları verilmiş bir şekilde uzun yıllardır İzmir evden eve nakliyat sektörünün liderliğini yapmaktayız. Lider firmalar ile çalışmanın keyfi her zaman için başka olmaktadır.

Buca evden eve nakliyat