İzmir Eşya Depolama

İzmir Eşya Depolama

İzmir eşya depolama hizmetinde yep yeni profesyonel bir hizmet geliştirdik.

Amacımız eşyasını depoya veren yurttaşın eşyasına dair hiçbir kaygı ve endişe taşımamasını sağlamaktır. Evinizden dahi daha güvenli depolama hizmeti sunmaktır.

İzmir Eşya Depolama Sigortalıdır

"Eşya mı depoya vereceğim ama nasıl güvenebilirim?" diye soran yurttaşa vereceğimiz ilk bilgi, "güvenme veya güvenmeme değil, depoya vereceğiniz eşyayı sigortalatma veya sigortalatmamadır" önemli olan.

Tedbir güvenden önemlidir.

izmir sigortalı eşya taşıma

Güven niyet olayıdır, sigorta ise önlemdir.

Biz İzmir eşya depolama hizmetimizde bize güvenin veya güvenmeyin demiyoruz. Eşyanızı sigortalıyoruz.

Olası hasar durumunda eşyanızı karşılayacak sigorta garantisi oluşturuyoruz.

Siz eşyanızı sigortalatmadan depoya teslim etmek isteseniz dahi biz teslim almıyoruz. Zira eşyanız bizim için emanettir emanetin de güvencesi eşya sigortasıdır.

İzmir Eşya Depolama Sözleşmelidir

İzmir eşya depolama hizmeti almak istediğinize göre eşyanıza önem veriyorsunuz ve gelecekte kullanacaksınız. En azından bu amaçla çöpe değil depoya veriyorsunuz değil mi?

Eşyanıza önem veriyorsanız lütfen resmi sözleşme yaparak eşyanızı depolama hizmeti veren firmaya teslim ediniz.

Almak istediğiniz hizmetin yasal sorumluluğunu ıslak imzalı sözleşme ile resmiyete kavuşturunuz.

Biz İzmir eşya depolama hizmetini yasal ve resmi sözleşme ile veriyoruz. Eşyayı depolama hizmetimizi tamamen sözleşme sorumluluğu dahilinde yapıyoruz.

İzmir Eşya Depolama Fiyatı

izmir sözleşmeli eşya depolama

Bize sorulan ilk soru "İzmir eşya depolama fiyatı" nedir sorusudur. Nasıl bir eşyanız, ne kadar eşyanız olduğu ve ne kadar süre ile depolanacağı ile İzmir eşya depolama fiyatı oluşturulur.

İzmir eşya depolama fiyatı 800-800 TL gibi düz bir rakam yoktur.

Kaç gün, ay veya yıl süre ile hangi eşyanın depolanacağını öğrendiğimizde biz İzmir eşya depolama fiyatını teklif olarak size sunuyoruz.

Net rakam olarak bilgilendirme yapıyoruz. Eşya depolama sözleşmesi ve eşya depolama sigortasını da anlaştıktan sonra yapıyoruz.

İzmir Eşya Depolama Dikkat

İzmir eşya depolama hizmetinde dikkatinizi çekmek ve bilgilendirmek istediğimiz konu şudur. Piyasada korsan olarak bu işi yapan İzmir eşya depolama firmaları var.

Korsan eşya depolama firmalarına karşı dikkat etmenizi bilginize sunmak isteriz.

Sizinle eşya depolama sözleşmesi yapmayan, eşyanızı sigortalamadan depoya koymak isteyenler gerçekte eşyanızı hırsızlıyor olabilir.

Lütfen eşyanızı korsanlara, hırsızlara vermeyin. Onların tuzaklarına düşmeyiniz.

İzmir eşya depolama hizmetine dair daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen firmamız ile irtibat kurunuz. Daha fazla bilgi için ise, İzmir evden eve nakliyat sayfamızı ziyaret edebilir ya da İzmir nakliyat telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

İzmir Eşya Depolama

İzmir Eşya Depolama