0532 783 64 63

Güzelbahçe Evden Eve Nakliyat

Güzelbahçe Evden Eve Nakliyat

Güzelbahçe evden eve nakliyatın kalitesini belirleyen temel özellikler nelerdir? Üniversitelerde okutulmayan, kimilerince meslek dahi olarak görülmeyen taşımacılığın standartları nelerdir? Hangi özelliklere sahip olan firma Güzelbahçe taşıma işini eşyanızı koruyarak, güvenli yöntemler ile taşır? Siz hangi Güzelbahçe taşıma şirketine güvenerek eşyanızı teslim edebilirsiniz? Aramanız, bakmanız, bulmanız ve emin olmanız gereken temel işletme yeterliliği ne olmalıdır?

Güzelbahçe evden eve nakliyat, seçkin ve güvenli olabilmesinin ilk koşu şudur. Güzelbahçe taşıma şirketi vergi kimliğine sahip midir? Değil ise korsandır. Yasadışıdır. Devamını konuşmaya, yazmaya, bilgi vermeye dahi gerek yoktur. Eşyalarınızı bir korsana teslim etmek ve taşıtmak istemeyeceğinizi düşünüyoruz. Güzelbahçe taşıma firmasının yetki belgesi var mıdır? Zaten nakliyatçılar yetki belgelerini, size sunmak zorundadırlar. Yetki belgesi olmayan firmaların yasal olarak taşıma yapması yasaktır ve ciddi cezai yaptırımları vardır. Siz yasal yeterliliği ve yetki belgesi olmayan işletmeye eşyanızı taşıması için vermeyi düşünmezsiniz diye öngördüğümüzden sonrası olacak felaketleri yazmıyoruz. Güzelbahçe nakliyat firmasının araçları kendisine ait olmalıdır. Değil ise, komisyonculuk yapıyor sizden artı, fazladan ücret alıyordur. Komisyoncu ile işi yapan firma ikisi de sorun olduğunda sizin ile muhatap olmayacaklardır. Sigortalı, meslekten personel çalıştırıyor mu? Bu şundan önemlidir. İşi bilmeyen gündelikçi çalıştıran firmanın, personeli, işi bilmediğinden, ambalaj, paket ve benzeri işleri düzgün yapamadığından eşyalarınız hasar görmektedir. Şirket personel hatası, zararı, personelden tahsil edin diye sizi personel ile karşı karşıya bırakmaktadır. Bu eşya güvenliğiniz için ciddi risk içeren bir durumdur. Sonuçta tüm işi nakliyat personeli yapmaktadır. Personelin sigortasını ödemeyen biri sizin eşyanıza nasıl önem verir bu da bir soru işaretidir.

Güzelbahçe evden eve nakliyat için tüm personelimiz sigortalıdır. Tüm araçlarımız teknik donanıma sahiptir. Asansörümüz dahi kendimize aittir. Vergi kaydımızı, yetki belgemizi, araçlarımızı olabilecek en şeffaf düzeyde denetleyebilirsiniz. Biz, söz düzeyinde anlaştığımızda, Güzelbahçe evden eve nakliyat sözleşmesi ve Güzelbahçe evden eve nakliyat sigortası yapmadan eşyanıza dokunmuyoruz. Önce resmi sorumluluk, sigorta güvenliği ile eşyalarınızı güvene alıyoruz. Detaylı bu bilgilendirmenin ötesinde, bilgi edinmek istediğinizde yedi yirmi dört açık iletişim telefonlarımız var. Bize ulaşmanız yeterlidir.