Konak Evden Eve Nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat

Konak evden eve nakliyat için firma bakıyorsanız, önce neyi nasıl arayacağınızdan emin olmalısınız.

Reklam veren, tabela asan her kes nakliyatçı değil. Nüfusu bir çok nedenden dolayı hareketli olan konak için de ev taşıma işi yapan birkaç gerçek firma olmasına rağmen onlarca dolandırıcı, korsan, yasa dışı, soyguncu Konak evden eve nakliyat firması olduğunu biliyoruz.

Aslında genel de yurttaşlarda bilir. Yine de onların tuzağına düşmekten kendilerini kurtaramazlar.

Konak Taşımacılık Firması Bilgi Edinme

Konak Evden Eve Nakliyat

Konak taşımacılık firmasına araçlar kendinize ait mi diye sormalısınız. Neden? Çünkü komisyoncu firmalar var.

Aracı, elemanı yok. Sizin işinizi sizden alıyor. Başka nakliyat firmasına yaptırıyor.

Sizden komisyonunu alıyor. Siz neden doğrudan gerçek firmaya taşıma işini yaptırmayasınız ki? Günümüzde iletişim, ulaşım sorunu mu var?

Konak evden eve korsan nakliyatçılardan da haberdar olmalısınız.

Gerçekte olmayan firma, varmış gibi, sitesini yapıyor, reklamını veriyor. Siz aradığınızda pazarlığını yapıyor.

Peşinatını alıyor. Mümkünse taşımadan ücretini almaya çalışıyor. Sonrası yok. Sonrası kayıp. Bazıları da eşyalarınız ile kayıplara karışıyor. Bunlar şehir efsanesi değil.

Konak Nakliyat Fiyatı

Konak nakliyat fiyatı sorduğunuzda, firma size, önce nereden nereye taşınacağınızı, eşyalarınızı, bulunduğunuz katı, taşınacağınız yerdeki bina katını sormuyorsa lütfen vereceği fiyata aldanmayınız.

Konak evden eve nakliyat 780 TL, 870 TL gibi afaki rakamları hiç bir bilgi sormadan veren şahıs, sizin eşyanızı taşımayı değil, sizden koparabildiği kadar koparmayı düşünüyor demektir.

Konak evden eve ucuz nakliyat fiyatlarını da size sadece hile için söylüyordur. Siz Konak evden eve ucuz nakliyat fiyatı hilesine düşerseniz, sonrasında asansör parası peşin, işçi parası peşin, sigorta parası peşin diye sizi soya soya bitireceklerdir.

Konak Nakliye Sigortalı

Konak evden eve nakliyat

Konak nakliye için bize nereden nereye, kaçıncı kattan kaçıncı kata, hangi tarihte taşınacağınızı, eşya yoğunluğunuzu iletebilirseniz, biz size ulaşacağız.

İzmir evden eve taşımacılık ekspertizimiz, sokağınızı, bulunduğunuz katı, taşınma güzergahınız, yöntemini belirleyecek, eşyalarınızı değerlendirecek, etüt sonrası size bir analiz ve fiyat teklifi sunacaktır.

Konak evden eve nakliyat teklifini kabul ettiğinizde, anlaştığımızda, anlaşmamız, yazılı, hukuki metin olarak imzalanacaktır.

Eşyalarınız sigortalanacaktır. Konak evden eve nakliyat öncesi her eşya özelliğine göre, özel ambalaj ile paketlenecektir. Sözleşmede verilen zaman dahilinde, Konak evden eve sigortalı nakliyat yapılacaktır.

Konak Evden Eve Nakliyat