Aliağa Evden Eve Nakliyat

Aliağa Evden Eve Nakliyat

Aliağa evden eve nakliyat yaklaşık 80.000 (seksen bin) nüfusu olan ilçe halkın taşınmasına hizmet veren bir firmadır.

Ne kadar kirletilir ise kirletilsin firmamız meslek ve ticaret ahlakından batsa dahi taviz vermeyecektir.

Aliağa Nakliye Firması Uyarı

Aliağa nakliye firması olarak sizi uyarmayı görev biliyoruz. Söze böyle başlamanın bir nedeni var.

Öncelik ile söz bilgiden ibaret olmalıdır. Yurttaşın bilemesi gereken ilk bilgi de bu sektörde korsancı, dolandırıcı, haydut denebilecek çete gibi çalışan firmalar vardır.

Bunlar Aliağa evden eve çete nakliyat firmalarıdır. Korsanalra karşı İzmir nakliyat sayfamızda aydınlatıcı bilgiler var. Bakabilirsiniz.

Bu çete nakliyatçıların vergi kayıtları var mıdır? Yoktur.

Aliağa Evden Eve Nakliyat

Elemanları sigortalı mıdır? Elemanları sigortalı değildir. Günübirlikçi personeldir. Bugün var yarın yok olan, hiçbir hakkı hukuku da olmayan işçilerdir. Araçlar kendilerini mi aittir. Değildir.

Aliağa’da çete nakliyatçılığı aynen böyle yapılmaktadır. Olmayan bir firma ile, olmayan eleman ile, olmayan araç ile yapıldığından dolandırıldığınızda, eşyanız kaybolduğunda, yasal olarak hiç kimseyi bulmanız mümkün değildir.

Aliağa Nakliyat Bilgilendirme

Aliağa nakliyat firması olarak bize vergi belgemizi sormanıza dahi gerek kalmaz ya sitemizde ya da ofisimizde göz ile rahatlık ile görebileceğiniz yerde durmaktadır. Bu zaten yasal olarak da böyle olmak zorundadır.

Biz Aliağa evden eve nakliyat firması olarak asla sigortasız personel, eleman, işçi çalıştırmayız. Bu önce o işçilerin haklarına da saygıdır. Aliağa evden eve nakliyat firması olarak biz, kendi araçlarımız ile nakliyat yaparız.

Tüm araçlarımızın bakımı, servisi, muayenesi zamanında yapılır. Aliağa evden eve nakliyat olarak bizim şehir içinde ve şehirlerarasında nakliyat, taşıma yapabilmek için ilgili bakanlıktan yetki belgemiz vardır. Yetki belgemizi sitemizde veya geldiğimizde ofisimizde aslını görebilirsiniz.

Aliağa evden eve nakliyat firması olarak biz, sözleşme yapmadan, eşya nakliyat sigortası yapmadan evinize ve eşyanıza asla dokunmayız. Önce onları sigorta ve sözleşme güvencesine kavuştururuz.

Aliağa Taşımacılık Fiyatı

Aliağa Evden Eve Nakliyat

Aliağa taşımacılık fiyatı nedir? Ücretler nasıl netleşir?

Taşınacak ev, iş yeri, ofis, fabrika, eşya, malzeme hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra nasıl taşınacağı belirlenir. Hangi eşyanın nasıl taşınacağı Aliağa nakliyat fiyatını da belirler.

Biz bu bilgiye sahip olduktan sonra Aliağa taşımacılık fiyatı teklifimizi veriyoruz. Daha detay bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Aliağa evden eve nakliyat fiyatı sorulduğunda biz, önce evinizi, eşyanızı, taşınacağınız yeni evinizi incelemek, görmek, sonra fiyat vermek isteriz.

Bunu yapmadan fiyat veren firmaya da siz, "neye göre fiyat veriyorsunuz" diye sormalısınız. Sormaz iseniz, yarın sizden ayrıca, asansör ücreti istenecek.

Sonra sigorta ücreti istenecek. Sonra montaj ücreti istenecek. Bu isteklerin ardı, arkası sonu gelmeyecek. İzmir evden eve çete nakliyat tanımlamasını boşuna yapmıyoruz değil mi?

Aliağa Evden Eve Nakliyat