İzmir Şehiriçi Nakliyat

İzmir Şehiriçi Nakliyat

Biz firma olarak İzmir şehir içi ve şehirlerarası nakliyat işi yapıyoruz. Ev, eşya taşıtmak için sitemizi ziyaret eden, telefonumuzu çaldıran, bize mail atan tüm firma, kurum, kuruluş veya şahısların, ofisimizi ziyaret etmelerini, personelimiz ile tanışmalarını, belgelerimizi incelemelerini tavsiye ve yine rica ederiz. Bunu ev veya eşyalarını taşıtmak istedikleri tüm firmalar için yapmalarını da özellikle tavsiye ederiz.

İzmir Şehiriçi Nakliyat Bilgilendirme

izmir şehiriçi nakliyatİzmir şehir içi nakliyat dendiğin de karşınıza çıkan her firmayı öncelikle incelemenizi öneririz. Bunu sizin için, sizin güvenliğiniz için ifade ediyoruz.
Biz İzmir şehir içi nakliyat için gerekli yetki belgesine sahibiz. Personelimiz, sigortalı ve eğitimlidir. Meslektendir ve donanımlıdır, tecrübe sahibidir. Günü birlik, rast gele elemanlar değildir. Nakliyatın ne olduğunu ve nasıl yapıldığı bilen ve bunu meslek edinen insanlardır.
İzmir şehir içi nakliyatta araçlarımızın bakımı zamanında yapılır. Bakım süresi asla ihmal edilmez. Bu hem araç güvenliği hem de nakliyat güvenliği için önemlidir. Ortalıkta gezinen nakliyat araçlarını da dikkat ile incelemenizi öneririz. Zira çürümüş metal yığınına dönüşmüş araçlara yükleniyor insanların eşyaları. Bu araçlara güvenenlerin ise, sizin evinizi, eşyalarınızı, emeğinizi ne kadar önemsediklerini de siz düşün, siz anlayın, siz idrak ediniz.

Şehiriçi Nakliyat Hizmetimiz

izmir şehiriçi nakliyatEv eşyanız veya iş yeri eşyanız ya da fuar için taşınan gereçleriniz, İzmir’in hangi ilçesinden diğer hangi ilçesine taşınacak ise biz taşırız. İşimiz bu. İzmir  şehir içi nakliyatta evden eve İzmir hizmeti için biz tüm ekip ve ekipmanlarımız ile amadeyiz.
İzmir şehir içi nakliyat Konaktan Bornova gibi merkez ilçelere olabileceği gibi Seferi hisardan, Kemalpaşa gibi dış ilçeler arası da olabilir. Kesinlikle sıkıntı değildir. Ön keşif sonrası, verilen fiyatta anlaşılırsa, sözleşme imzalanacak, o sözleşme de ifade edilen zamanda, söz verilen personel ve araçlar ile İzmir şehir içi nakliyat yapılacaktır. Zaten sözleşme ile bu durum hukuki bir belgeye kavuşturulup imza altına alınacaktır. Sizin ya da firmamızın İzmir nakliyat hizmetimizde hiçbir hak kaybına uğramamasına en başından azami dikkat edilmektedir.

izmir şehiriçi nakliyat