Selçuk Nakliyatçı

Selçuk Nakliyatçı

İzmir Selçuk nakliyatçı sektöründe hizmet veriyoruz. İzmir ‘den Selçuk ilçesine veya Selçuk’tan Türkiye’nin tüm adreslerine ev eşyası, iş yeri taşımacılığı yapacak eleman ve araç donanımımız mevcuttur.

Selçuk Nakliyat

Selçuk nakliyat firması olarak biz bu sektörde güvenli çalışmanın ve nakliye hizmeti vermenin ilkesini benimsedik. Bundan taviz vermedik.

Selçuk nakliyat güvenli nasıl yapılır?

  • İlçemizde yasal olmayan firmalar var. Vergi dairesine kayıtlı şirketleri tercih etmek önemlidir.
  • Sadece vergi levhası değil mevzu ilgili resmi kurumdan şehir içi ve şehirlerarası nakliye yetki belgesi olan firma güvenli taşımacılık için öncelikli olmalıdır.
  • Sözleşme yapmak ve imzalamak yasal güvencedir.
  • Ödemeye fatura almak önemli bilgidir.
  • Kendi aracı olan firmayı tercih etmek daha güvenli nakliye için önem arz eder.

Selçuk Taşımacılık

Selçuk nakliyat

Ağır ekonomik sorunlar ve ilçemize dönük göç nedeniyle taşımacılık sektörü başka bir hal almaya başladı.

Bir kamyonet alan kendini Selçuk taşımacılık sektöründe nakliyatçı olarak ilan eder oldu. Hayatı boyunca bu işi yapmamış.

Ambalaj malzemesi nedir bilmez. Eşya paketlemeyi bilmez. Yanında eleman çalıştırmaz. Gündelikçilerin emeğini de sömürerek adeta Selçuk taşımacılık benden sorulur havasında reklam yapanlar var.

Selçuk’ta yaşayan veya Selçuk nakliyatçı arayan yurttaşın bilmesi gereken önemli bilgi, bu firmaların denetimini yapmak başta sizin işiniz.

Nakliyat işinizi, eşya taşıtmayı güvenle yapmak istiyorsanız güvenli şirket bulmak için araştırmak sizin yükümlülüğünüzdedir.

Doğru bilgi ile doğru araştırma yapmak gerekmektedir.

Selçuk Nakliyat Fiyatı

Arayan önce Selçuk nakliyat fiyatı ne kadar olur şeklinde bir soru soruyor.

Bizim karşılaştığımız ilk soru bu oluyor Selçuk taşımacılık ücreti nedir? Evin konumu, eşyaların ve eşyaların durumu, özellikleri ve yine taşınılacak yeni ev ve nakliye mesafesi gibi detay bilgileri tam olarak bilmeden, Selçuk nakliyat fiyatı 800-900 TL diyemeyiz.

Bilginiz olsun bu bilgileri bilemden size fiyat verenler de düzgün, normal yasal, işi bilen firma olamazlar.

Selçuk nakliyat

En iyi niyet ile işi bilmiyor olabilirler. Kötü niyetli iseler sizi dolandırmak istiyorlar demektir.

Şöyle ki geçen hafta yeni taşınan Hasan Bey amca, "Selçuk nakliyat fiyatı 890 TL ye anlaştık. Taşıma bitince ödediğim rakam 1190 TL oldu." Dedi.

Nasıl Hasan Bey amca? "Eşyaları ambalaj yaptılar. Mobilya de-montajı için usta parası istediler. Ödedim. Üçüncü kattı asansör parası istediler ödedim. Gideceğin mahalle uzak yakıt parası istediler ödedim. En son elemanlara bahşiş istediler ödedim. Ne yapayım? Paketlenmiş eşyaları geri mi bırakın deyim. Kandırıldım. Soyuldum." Evden eve nakliyat İzmir sektöründe bu tür dolandırılma hikayeleri o kadar çoktur ki.

Daha detaylı bilgi için lütfen ulaşınız, İzmir nakliyat telefon, iletişim, harita ve ofis bilgilerimiz.

Selçuk Nakliyat