İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

İzmir evden eve nakliyat fiyatı hakkında 1250 TL, 1350 TL benzeri sabit fiyatlandırmalar karşınıza çıkarsa veya kulağınıza böyle sözler gelirse lütfen bunlara itibar etmeyiniz.

Bulunduğunuz mekanın, taşınılacak eşyanızın ve taşınacağınız mekanın hakkında bilgi sahibi olunmadan bahsedilen maliyetler sizleri dolandırmak ve paranızı soymak amaçlıdır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı Nedir?

İzmir evden eve nakliyat fiyatı

İzmir evden eve nakliyat maliyetini kapsayan unsurlardan şu şekilde bahsedebiliriz. Dairenizdeki eşya sayısı, hangi katta bulunduğunuz, nakliyat yapılacak uzaklık ve taşınacağınız dairenin bulunduğu kat nakliyat fiyatını belirlemektedir. Firmanın masraflarını bahsettiğimiz nitelikler ortaya çıkarır.

Mesela beş kişinin çalıştığı ekibin fiyatı ile on kişinin çalıştığı ekibin çalıştığı fiyat farklı olmaktadır.

Ayrıca asansöre ihtiyaç varsa, asansörün kullanılacağı nakliyatın ücreti başka, asansöre ihtiyaç yoksa nakliyat ücreti başka olmaktadır.

İzmir Nakliyat Fiyatı Dikkat

İzmir de nakliyat için iletişimde olduğunuz firmanın size sunduğu ücret şekline kesinlikle dikkat etmelisiniz.

İzmir nakliyat fiyatı

Peki neden dikkat etmelisiniz? Çünkü kendilerini çok ucuza gösteren nakliyatçılar bulunmaktadır ve bu firmalar birçok düzenbazlık, dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Örneğin nakliyat uzaklığı on kilometre ise taşıma fiyatı buna göre belirlenir, elli kilometre ise fiyat elli kilometreye göre belirlenir.

Bazı firmalar veya şahıslar, insanları kandırarak 1050 TL, 1150 TL gibi fiyatlara nakliyat tanıtımı yapmaktadır.

Ancak nakliyat sırasında, bazı sebeplerle ( eşya fazlalığı, kat yüksekliği vb.) verdikleri fiyatın üzerine ekleme yapmaya başlarlar.

Böylece sahtekarlık, yalancılık ve dolandırıcılık işlemine başlarlar. Taşınma sürecinde olan sizler ise bunalmış olduğunuz bu süreçte "kahretsin artık yapacak bir şey yok" diyerek bu insanların dolandırıcılığına razı gelmiş olursunuz.

Bilmenizi isteriz ki bu ikazı yapmak bizlerin vazifesidir. Şüphesiz bunları bilerek bu tuzağa düşenlere yapacak bir şeyimiz olmaz.

Ne yazık ki dolandırıcıların önüne geçemiyorsak, bunlara göz yumanların da önüne geçemeyiz.

İzmir Nakliyat Fiyatı Uyarı

İzmir evden eve nakliyat fiyatı ile ilgili bir başka ikazımız ise ekspertiz durumunu öğrenmeden katiyen ücretle ilgili pazarlığa girmemeniz.

İzmir evden eve nakliyat fiyatı konusunda asılsız haberler bulunduğu için, vatandaşı haberdar etmemiz gereken bir başka konu ise asansör kullanarak yapılan nakliyat fiyatındaki dolandırıcılıktır.

Bulunduğunuz daire üst katta veya nakliyatın yapılacağı yer üst katlarda ise sizlere tavsiyemiz asansörlü nakliyatı istemeniz olacaktır.

Asansörlü Nakliyat Fiyatı

İzmir nakliyat fiyatı

Nakliyat firmaları arasında asansörü bulunan firmalar oldukça az olduğu için asansörlü taşımacılık için ilk önce ücret de daha sonra ise nakliyat aşamasında asansörün gelmesi beklemek şeklinde sorunlar çıkmaktadır.

Ücret konusundaki soruna bakacak olursak, asansöre sahip olmayan firmalar başka bir firmadan asansör tutuğu zaman, verdiği kiraya kendi faizini de ekler böylece müşteriye aşırı derecede yüksek bir ücret çıkarır.

İstenmeyen bu durumla başa çıkmanın yöntemi, irtibat kurduğunuz firmanın asansörlü olduğundan haberdar olmanızdır.

Ayrıca başka asansörlü firmalardan da ücret öğrenmenizdir. Diğer türlü fazladan ücret vermeniz amansızdır.

İzmir evden eve nakliyat için dikkat edilmesi gereken önemli nokta sözleşmedir.

İzmir Nakliyat Fiyatı Sözleşme

Her zaman belirttiğimiz gibi sözleşme imzalanmadan kesinlikle ve kesinlikle ücret ödemeyiniz. Sözleşmeye sahip olmak sizin için bir tür garantidir.

Ayrıca İzmir evden eve nakliyat sözleşmesi imzalayarak kendinizi garantiye almadan vermiş olduğunuz parayı ödediğinizi kanıtlayamazsınız.

Herhangi bir sorun çıktığı zaman hukuki olarak hiçbir kanıttınız bulunmayacaktır. Sizler için en güvenilir, doğru, dürüst İzmir evden eve nakliyat fiyatı yalnızca bazı hukuksal firmalardan öneriler alarak, ekspertiz yaptırarak ve resmi bir şekilde sözleşme imzalayarak gerçekleştirilir.

Ödemenizi garantilemek için ise ödemeyi nakliyat sonrasına bırakmalısınız. Detay bilgi için İzmir nakliyat telefon numaralarımızdan alabilirsiniz.

İzmir Nakliyat Fiyatı