İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

İzmir evden eve nakliyat fiyatı  1100 TL, 1200 TL gibi paket fiyatlar görürseniz, duyarsanız lütfen dikkatli olunuz. Evinizi, eşyanızı görmeden, nereye nasıl taşınacağınızı bilmeden verilen fiyatlar genelde dolandırmak, çarpmak veya paranızı elinizden almak içindir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı Nedir?

İzmir evden eve nakliyat fiyatını belirleyen ögeler şöyle sıralanabilir. Evinizdeki eşya miktarı, İzmir evden eve nakliyat fiyatıbulunduğunuz kat, taşınacağınız mesafe, taşınılacak yeni evin olduğu kat nakliyat ücretini oluşturur. Çünkü bu özellikler nakliyat için firmanın giderlerini belirler.

Örneğin üç kişilik ekip çalışırsa ücret başka olur, beş kişilik ekip çalışırsa ücret başka olur. Asansör kullanılacaksa, asansör gideri ile yapılan taşımanın fiyatı farklı olur, asansörsüz yapılacaksa taşıma ücreti farklı olur.

İzmir Nakliyat Fiyatı Dikkat

izmir nakliyat fiyatı aldığınız firmanın fiyat verme yöntemine lütfen dikkat ediniz. Neden? Ucuz nakliyat fiyatı şeklinde dolandırıcılık yapıyorlar. Bir çok hile uyguluyorlar.

Mesela taşınma mesafesi beş kilometre ise nakliyat ücreti ona göre olur, yüz kilometre ise nakliyat ücreti yüz kilometreye göre olur.

Birileri veya kimi firmalar, yurttaşı dolandırmak için, 900 TL, 1000 TL ye ev taşıma reklamı İzmir nakliyat fiyatıyapalar. Fakat taşınmaya kalktığınızda, “Eşyanız çokmuş, 100 TL daha, katınız yüksekmiş 200 TL daha, yol çok uzunmuş 50 TL daha, daha… “ gibi bir soygun, dolandırma, hırsızlık süreci başlatırlar. Sizde taşınma başladığından, “lanet olsun ne yapalım” yılgınlığına girer bir nevi gönüllü dolandırılırsınız.

Bu uyarıları yapmak bizim görevimiz. Elbette dolandırılmak istenen engel olamayız. Nasıl dolandırmak isteyene engel olamıyorsak, dolandırılmak isteyene de engel olmamız mümkün değil.

İzmir Nakliyat Fiyatı Uyarı

İzmir evden eve nakliyat fiyatı için diğer bir uyarımızda ekspertiz yaptırmadan kesinlikle fiyat pazarlığı yapmamanızdır.
İzmir evden eve nakliyat fiyatında yanlış bilgiler olduğu için, yurttaşı bilgilendirecek diğer bir konu da asansörlü taşıma ücretinde ki sahtekarlıktır. Binanız yüksek katta ise, veya taşınacağınız eviniz yüksek katta ise önerimiz, akıl mantık gereği asansörlü nakliyatı tercih etmeniz olacaktır.

Asansörlü Nakliyat Fiyatı

Piyasa da kendi asansörü olan firma az olduğundan asansörlü nakliyat konusunda öncelik ile fiyatta sonra ise taşınma anında asansör beklemek gibi bir sıkıntı yaşanmaktadır. Fiyatta ki İzmir nakliyat fiyatısıkıntı şudur, kendi asansörü olmayan firma, asansör kiraladığından, bu kiraya da artı kendi karını koyduğundan, size fiyatı oldukça abartılı ve şişkin sunmaktadır.

Bu durumdan kurtulmanın tek yolu, asansörün firmaya ait olduğundan emin olmak, asansörü olan başka firmalardan da fiyat almaktır. Yoksa ekstra ücret ödemeniz kaçınılmazdır.
İzmir evden eve nakliyat fiyatında can alıcı uyarı kesinlik ile sözleşme kısmıdır.

İzmir Nakliyat Fiyatı Sözleşme

Sözleşme yapmadan asla nakliyat ücreti ödemeyiniz. Sözleşmeniz sizin bir tür güvencenizdir. Sözleşme ile güvenlik oluşturmadan ödenen paranın ödendiği asla ispatlanamaz. Ola ki sorun sıkıntı yaşadığınızda hukuk karşısında hiç deliliniz olmayacaktır.
Güvenli, sağlıklı, doğru İzmir evden eve nakliyat fiyatı ancak birkaç yasal firmadan teklif alıp, ekspertiz yaptırıp, anlaştıktan sonra sözleşme ile resmi imza altına alınarak oluşturulur. Güvenli ödeme ise nakliyat sonrası yapılır.

İzmir evden eve nakliyat fiyatı