Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar evden eve nakliyat firması arıyorsanız, öncelikle bakmanız gereken şey, Google den nakliyat mağduriyeti yaşamış ve şikayeti olan insanların hikayesidir.

Karabağlar Nakliyat Bilgilendirme

Daha önce, Karabağlar nakliyat hizmeti alan insanlar ne gibi sorunları hangi firmalar ile yaşamışlar. Bu konuda bilgilendirme yapacağız.

Hangi firma hangi kişilere taşıma yaparken ne gibi olumsuz uygulamalarda bulunmuş.

Birkaç kelimelik, birkaç tıklama ile yapılabilecek basit bir araştırma ile yüzlerce insanın deneyimlerini görmek, bilmek ve aynı hataya düşmemek mümkündür.

Şikayet siteleri veya formları yine facebook değerlendirmeleri, twitter paylaşımları bu tür verilere kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bu araştırmayı önerirken iki amacımız vardır.

Birincisi, olası sıkıntılar hakkında bilgilenmenizi sağlamaktır.

İkincisi ise, firmalar hakkında ön bilgi sahibi olmanıza vesile olmaktır.

Karabağlar Nakliye Şikayetler

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar nakliye şikayetlerini incelediğinizde karşınıza çıkacak basit şikayetlerden birkaç tanesini şöyle sırlamak mümkündür.

Bize verilen tarihten on beş, yirmi hatta bir ay geçmesine rağmen hala taşımaya gelmediler.

İzmir evden eve nakliyat yağıyoruz diye gelirler. "Yoğun olduklarını, asansörlerinin, araçlarının boşalmadığını" söylüyorlar.

"Eşyalarımızı paketlemeden, harala gürele büyük, harhar çuvallara doldurdular."

Bu da diğer bir şikayettir. "Asansör kuracağız dediler fakat, apartman merdivenlerinden, omuzda, taşıyorlar, buzdolabımızı, televizyonumuzu duvarlara vura vura taşıdılar."

Duyabileceğiniz diğer şikayetlerden biri de budur. "Asansör için ek, 400 TL, 450 TL, olmazsa 300 TL vereceksiniz diye tutturdular, soyguncu bunlar.”

 Bu en sık karşılaşacağınız şikayet türlerinden biridir.

Karabağlar Taşımacılık Firması

Karabağlar evden eve nakliyat

Karabağlar taşımacılık firması bakıyorsanız, birazcık araştırmış iseniz, olası sorunları, sıkıntıları, mağduriyetleri biliyorsunuz; nasıl bir firma ile çalışmak istediğinizin de farkındasınız demektir.

Resmi vergi kaydı olan, araçları kendisine ait ve taşıma yetki belgesi olan, sigortalı personele sahip, nakliyat sigortası ve sözleşmesi yapan, eşyalarınızı ve evinizi yerinde gördükten sonra size fiyat veren, anlaşma halinde sözleşme ve sigorta yapan firma ile taşındığınızda yukarda anlatılan olumsuz deneyimleri bertaraf etmiş olacaksınız.

Bunlar sizin elinizde, size bağlı ve sizin tercihiniz ile olabilecek şeyler. Piyasa da yüzlerce dolandırıcı firma var fakat bilinçli davranan yurttaş o firmaların tuzağına düşmez.

Karabağlar nakliyat için bize ulaştığınızda daha detaylı bilgi sunumu yapıyoruz.

Doğru karar vermeniz durumunda, eşyanızı, evinizi inceleyip fiyat vererek, anlaşır isek de; sigorta ve sözleşme yaparak, haklarınızı hukuksal güvenceye kavuşturarak, nakliyat yapıyoruz. Asansörlü taşımacılık için de sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

Karabağlar Evden Eve Nakliyat