Şehirlerarası Nakliyat

İnsanoğlu yerleşik yaşama geçmesine rağmen hep bir yerlere göç etmişlerdir. Her zaman ve mekanda farklı miktarlarda eşya taşınmaktadır. Son zamanlarda ise şehirlerarası nakliyat esnasında taşınan eşya miktarı oldukça artmıştır. Bunun nedenlerinden birisi insanların refah seviyesinin artması olduğu kadar nakliyat sektöründeki gelişmeler de bunda etkili olmuştur. Artık yüzlerce hatta binlerce kilometrelik yollar çok rahat bir şekilde kat edilebilmektedir.

Şehirlerarası nakliyat deyince ilk gözümüzde canlanan kamyonlar üzerindeki değişik malların daha çok da ticari malların taşınması akla gelmektedir. Oysa pek çok evden eve taşımada da şehirlerarası olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken kat edilen mesafenin artması dolayısı ile çok daha özenli paketleme ve kamyona yerleştirme yapılmalıdır. Eğer birinci sınıf bir ambalajlama ve paketleme yapılırsa gidilen mesafenin çok fazla bir önemi olmamaktadır.

Firmamız İzmir şehirlerarası nakliyat sürecinde kullandığı paketleme ve koli malzemelerini özenle seçmektedir. Böylelikle birinci sınıf bir evden eve taşımanın şartlarından birini yerine getirmiş bulunmaktayız. Bununla da yetinmeyip taşıma sigortası da yapılmaktadır. Böylelikle ikili bir önlem alınmış olunmaktadır.

Biz ilk önce işine hakim bir ekspertizi göndererek ne gibi sorunlar çıkabileceği ve bunlara nasıl bir önlem alınması gerektiği ilk olarak belirlenmektedir. Bu arkadaşımızın çizdiği yol haritası ile taşınma işinin ana hatları belli olmakta ve taşınmanın maliyeti de bu noktada ortaya çıkmaktadır.

Arkadaşımızın belirlediği kriterler doğrultusunda bir sözleşme hazırlanmakta ve böylelikle her iki tarafta karşılıklı güvenceye alınmış bulunmaktadır.

İzmir şehirlerarası nakliyat işinin bütün aşamalarında kullandığımız araç ve cihazlar son sistem olup düzenli olarak bakımları yapılmaktadır.

İkinci sınıf ve ya korsan firmalarda bulamayacağınız bu cihazlarla taşınma işi oldukça rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. İzmir evden eve nakliyat firmamız çalışanlarının bilgi ve deneyiminin yanı sıra anlayışlı ve güler yüzlü davranışları da övgü toplamaktadır.

İzmir şehirlerarası nakliyat