İzmir Trabzon Nakliyat

İzmir Trabzon nakliyat dört milyonluk İzmir ile beş yüz binlik Trabzon arasında ev, iş yeri taşıma hizmeti sunar. İki kent arası 1358 (bin üç yüz elli sekiz) kilometredir. Yaklaşık on altı saatlik yol.

Nakliyat kamyonu ile bu zaman biraz daha uzayabilir. Bu verileri şunun için bilmeniz gerekir. Taşınacağınız mesafe çok uzak olduğundan işin ehli firma ile çalışmaz iseniz, eşyalarınız hurdaya dönebilir, kullanılmaz hale alabilir.

Düşünün hem eşyalarınız berhava olacak, hurda olması için 1358 kilometre yol yapacak bir de buna siz taşınma yani hurda olma ücreti ödeyeceksiniz. Birde yeni eşya alma masrafı hesaplanırsa durumun önemi daha iyi anlaşılabilir. İzmir Trabzon nakliyat size çok pahalıya patlayabilir. Psikolojik sinir yükünden bahsetmiyoruz bile.

İzmir Trabzon nakliyat felaket tellallığı ile yapılacak iş, hizmet değildir. Yurttaşa doğru bilgi vermek de görevdir. Hatta öncelikli görevdir. Yeterli kamusal denetim olmadığından, İzmir Trabzon nakliyatı yapıyorum diyen onlarca hırsız, çete, korsan nakliyat firması olunca hali ile doğru bilgilendirmek de vazife haline gelmektedir.

Doğru bilgi ile vatandaş illa da korsan firma ile İzmir Trabzon nakliyat yapacağım diye seçim yaparsa elbette saygı duyacağız. Bu seçimi yapan yurttaş da sonuçlarına katlanacaktır.

İzmir Trabzon nakliyat fiyatı sorduğunuzda kim ki size, hiçbir şey sormadan, artı bilgi edinmeden, araştırma yapmadan, İzmir Trabzon nakliyat fiyatı 2500 TL, 3000 TL, 4000 TL gibi rakamlar veriyorsa, siz de dolandırılmak istemiyorsanız lütfen durup düşününüz. İzmir Trabzon nakliyat fiyatını neye göre veriyor bu firma? Eşya yoğunluğunuzu bilmiyor. Kaçıncı katta olduğunuzu, kaçıncı kata taşınacağınızı bilmiyor. Asansör gerekip gerekmediğini de bilmiyor.

O halde nasıl İzmir Trabzon nakliyat fiyatı veriyor? Sizce mantıklı mı? Fiyat sorduğunuzda size kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacaksınız, asansör gerekli mi değil mi, eşya durumunuz ne? Soruları sorulmuyorsa o firma nakliyat firması olmayabilir. Dikkat etmekte de fayda var.

İzmir Trabzon Nakliyat

İzmir Trabzon nakliyat firması olarak biz, ister hususi ister iseniz de, parça eşyalı kamyon ile, her ikisi konusunda detaylı bilgilendirerek, kendi sigortalı personelimiz, yetki belgeli araçlarımız ile İzmir nakliye sözleşmeli, nakliyat sigortalı İzmir’den Trabzon’a ya da Trabzon’dan İzmir’e ev veya iş yeri eşyalarınızı taşıyoruz. Seyahat tadında İzmir Trabzon nakliyat keyfi sunuyoruz.