İzmir Diyarbakır Nakliyat

İzmir Diyarbakır Nakliyat

İzmir Diyarbakır nakliyat E90 yolu üzerinden 1.412 km. Bin dört yüz on iki kilo metre ne demek normal araç ile on beş saatti aşan bir yolculuk demektir.

Nakliyat aracına yüklediğiniz ev eşyalarınız, televizyonunuz, buzdolabınız, bilgisayarınız, çamaşır makinanız, mobilyanız tam on beş saatten fazla yol gidecek.

Ev eşyalarının bu kadar uzun yolda yıpranmadan, zarar görmeden, hasar alamdan gidebilmesi için ne yapılması gerekir, nelere dikkat edilmelidir?

İzmir Diyarbakır Nakliyat Firması

İzmir Diyarbakır nakliyat firması uzun hatta çok uzun yol olduğundan akla gelebilecek ilk önlem, sözleşme ve eşya sigortalamadır.

İzmir Diyarbakır Nakliyat

Sözleşme maddeleri sizin taşınma hukukunuzu ve hakkınızı koruyacak şekilde düzenlenmelidir.

Sözleşmede ne imiş diyen yurttaşlarımız elbette vardır. Sizin eşyalarınızın yıpranmaması, hasar görmemesi, kayıp olmaması sizin için önemli değil ise, yazının devamını okumanıza, sözleşme ile nakliyat hukukun güvencesi ile nasıl yapılır konusunda bilgi edinmenize gerek yoktur.

Siz eğer, "hayır biz nakliyat firması ile sözlü anlaştığımızı yazılı, imzalı hukuksal geçerliliği olan anlaşmaya dönüştürelim" diyorsanız, yazının bundan sonrasını okuyabilirsiniz.

Sözleşmenizde, özellikle sizin için önemli olan eşyalarınızın olası hasarın da hasarı kimin nasıl karşılayacağını madde madde sıralanarak, nakliyat firması ile imza altına alabilirisiniz.

İzmir Diyarbakır nakliyat firması da zaten yasal ve düzgün ve işini bilen bir firma ise, nakliyat sigortası yaparak, sizin eşyalarınızı ve kendi firmasının olası zararını da güvence altına alacaktır.

Bu bilinen fakat en baştan, uygulanmayan, uyulmayan yöntemdir. Çünkü ancak eşya kaybolduğunda, hasar gördüğünde, "bu eşyanın zararını kim karşılayacak" sorusu sorulur. Baştan sözleşme ve sigorta yapılmamış ise zaten kimse sorumluluk üstlenmez. Siz şikayet etseniz de hayıflansanız da zararı karşılamak size düşer, size kalır.

İzmir Diyarbakır nakliyat aslında güveni sağlayan, yasal firmanın sözleşmesi, sigortası, sigortalı personeli, yetki belgeli bakımlı araçları, deneyimli sürücüleridir.

Bunlar kadar önemli olan eşyanın, evde doğru paketlenmesidir. Doğru paketlenen eşyanın araçta da doğru istiflenmesidir.

Doğru paketlenip araçta doğru istiflenen eşya, stop önlem olduğundan çarpmaz, sallanmaz, kaymaz, ırgalanmaz, dökülmez dolayısı ile de hasara uğramaz, yıpranmaz. İyi paketlenmemiş ise, eşya aracın her sarsıntısında, sağa sola çarpacaktır, dökülecektir, kayacaktır, vuracaktır, kırılacaktır, kıracaktır. Hasar alacak ve hasar verecektir.

İzmir Diyarbakır Nakliyat Fiyatı

İzmir Diyarbakır nakliyat fiyatı için firmamıza ulaştığınızda, personelimiz, eşyanızı, nasıl taşıyacağınızı, fiyatı size teklif olarak sunar.

Söz ile anlaşılan hususları sözleşme ile hukuksal güvenceye kavuşturarak, eşyanızı da sigortalayıp güvene alarak nakliyat yapacaktır. İzmir evden eve nakliyat sayfasında sigorta, sözleşme hakkında detaylı olarak bilgilendirlme yapıldı.

Yüz yüze veya ofisimizde ya da telefonda personelimizden daha geniş bilgi almak isterseniz de İzmir nakliyat telefon, iletişim, ofis ve erişim bilgileri sayfamızı ziyaret ediniz.

İzmir Diyarbakır Nakliyat