İzmir Konya Nakliyat

İzmir Konya Nakliyat

İzmir Konya nakliyat için bilgi edinmek istiyorsanız, aklınıza gelecek ilk soru ne olmalıdır?

Sanal İzmir Konya nakliyat firması mı, korsan İzmir Konya nakliyat firması mı, komisyoncu İzmir Konya nakliyat firması mı?

Bir site yaptırıp, bir reklam broşürü bastırıp, izbe bir yerde ir tabela astırıp kendine İzmir Konya nakliyat firması diyen onlarca firma var.

İzmir Konya Nakliyat Firması

Kendilerine İzmir Konya nakliyat firması diyorlar ama; mali kaydınız var mı yok, vergi ödüyor musunuz hayır, elamanlarınız sigortalı mı ona da hayır, araçlarınız kendinize mi ait değil, taşıma için yetki belgeniz var mı yok, diyorlar.

Nasıl oluyor da İzmir Konya nakliyat firması oluyorsunuz?

Zaten bunlar böyle bir firma değiller. Bunlar bilinen dolandırıcı, hırsız, korsan şebekesidirler. İnternet siteleri, reklam ilanları aracılığı ile, kandırdıkları, tuzaklarına düşürdükleri yurttaşları

İzmir Konya nakliyat diye soymakta, dolandırmakta, ceplerinde nakliyat parasını, nakliyat, taşıma yapmadan almaktadırlar.

İzmir Konya Nakliyat Fiyatı

İzmir Konya nakliyat fiyatı için reel, gerçek bir firma bulunduktan sonra ikinci soru, İzmir Konya nakliyat fiyatınız nedir?

İzmir Konya Nakliyat

"Eşyalarınızı, evinizin konumunu görmeden fiyat veremem" diyen firma, gerçeğe, ahlaki ticari değerlere, taşınma uzmanlığına en yakın firmadır.

"En ucuz fiyat bizde, İzmir Konya nakliyat 3500 TL, İzmir Konya nakliyat 4500 TL,  İzmir Konya nakliyat 5500 TL" diyen firmalardan uzak durmanızda veya "acaba" sorusunu sormanızda fayda var.

İzmir Konya nakliyat için doğru fiyat verme yöntemini ifade eden firmaya sormanız gereken üçüncü soru, taşınma, nakliyat sigortası yapıyor musunuz?

Bu önemlidir. Zira sigorta yapamadan bu kadar uzun yol için eşyalarınız güvende olmayacaktır. Nakliyat sigortası özellikle değerli, parasal değeri pahalı olan eşyalarınıza özellikle yaptırınız.

İzmir Konya nakliyat diğer öneli soru sözleşme yapıp yapmadıkları sorusudur. Sözleşme ile, anlaştığınız, fiyat, taşınma yöntemi, olası zarar ziyan durumu dahil her şey, karşılıklı imza ile yasal güvence altına alınmalıdır.

Sonrası olası bir olumsuzlukta "sen şöyle dedin ben böyle dedim" tartışması çıkmaz. İzmir evden eve sayfamızda daha detaylı bilgi incelemenizi bekliyor.

Şirketimizin İzmir nakliyat telefon, mail, harita, iletişim, ulaşım ve ofis bilgilerine de erişim sağlayabilir, incelyebilirsiniz.

İzmir Konya Nakliyat