İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul Nakliyat

İzmir İstanbul nakliyat alabildiğine diri, canlı ve yoğun bir taşımacılık hattı olmaktadır. Bu sebep ile de bu hatta rekabet sanıldığından daha fazla yoğundur.

Bu yoğunluk beraberinde haksız rekabeti de doğurmakta haksız kazancında vesilesi olmaktadır.

Haksız kazanç doğal olarak hem yasal firmaların hem de yurttaşın mağduriyetine yol açmaktadır.

İstanbul İzmir nakliyat için haksız kazanç nedir? Yurttaş nasıl mağdur olmaktadır? Yasal firmaların uğradığı zarar nasıl ortaya çıkmaktadır?

Bu soruların cevabından önce vatandaşımıza vermemiz gereken ilk bilgi eğer ki İzmir İstanbul arası eşya nakliyatı ihtiyacın var ise önce yasal firma bulmanızı öneririz.

Yasal olduğundan emin olmadığın firma ile ne pazarlık yapmanı ne de sözleşme yapmanı tavsiye ederiz.

İstanbul İzmir Nakliyat

İzmir İstanbul Nakliyat

Bu uyarının altında yatan gerçek şudur? Yasal olmayan, korsan veya komisyoncu firmalar İstanbul İzmir nakliyat hattında taşıma yapmaktadırlar.

Ya da taşıma yapıyor muş gibi vatandaş veya firmalar ile irtibata geçerek onları dolandırmakta eşyalarına zarar vermekte hatta işe yarayan eşyaları gasp etmektedirler üstüne üstlük vatandaştan da İstanbul İzmir arası nakliyat parası almaktadırlar.

Bu bir veya birkaç kez yaşanmış bir olay değil sürekli yaşanan bir dolandırılma vakasıdır.

İzmir İstanbul nakliyat sektöründe korsan çalışan firmaların sayısı onlar değil yüzler ile ifade edilebilir.

Yurttaşımızın bu neden ile İstanbul’dan İzmir’e ya da İzmir’den İstanbul’a eşya taşımak istediğinde yapacağı ilk iş, ama ilk iş yasal olduğunu kesin kes bildiği ve emin olduğu bir firma ile irtibata geçmektir.

Çünkü yasal olmayan bir firma ile yapılan hiç bir pazarlığın, sözleşmenin, anlaşmanın, sigortanın hukukta yeri yoktur, geçerliliği yoktur, karşılığı yoktur.

Bu neden ile korsan firmaların önüne hangi evrakı koyarsanız koyun, hangi sözleşme metnini verirseniz verin imzalamaktan asla imtina etmez, ikircik bile duymaz hemen imza atarlar.

Böylece hem sizin güveninizi kazanır, tezgahlarını, dolandırma tezgahlarını sağlamlaştırırlar hem de daha çok para gasp etmelerine bu durumu vesile ederler.

Bu sözleşmeyi yaparız ama bu kez fiyatımız da şu kadar olur diye artı fiyat artı dolandırma artı hırsızlık işlemi yaparlar siz sözleşme ile haklarınızı güven altına aldığınızı sanırken daha fazla soyulduğunuzun farkına elbette ki iş işten geçtikten sonra varacaksınız.

İzmir İstanbul Nakliyat Fiyatı

İzmir İstanbul nakliyat fiyatı yukardaki sebepler ile çok farklı ve inişli çıkışlıdır. Yanıltıcıdır.

Çünkü tuzaklar genel de fiyat üzerinde, daha ucuz nakliyat fiyatı üzerine kurulmaktadır.

Dikkat edilmesi gereken asıl konu İstanbul İzmir nakliyat fiyatıdır. Dikkat çektiğimiz uyarılarımız nakliyat fiyatı sayfamızda bilgi olarak size sunuldu.

Şirketimizin şehir için İzmir evden eve hizmetine dair bilgiyi de ilgili sayfamızdan detaylı olarak edinebilirsiniz.

İstanbul İzmir Nakliyat