İzmir Antalya Nakliyat

İzmir Antalya Nakliyat

İzmir Antalya nakliyat dendiği zaman, 455 (dört yüz elli beş) kilometrelik yoldan, 5.40 (beş saat kırk dakika) zamandan bahsediyoruz demektir.

Bu rakamların en önemli sayılabilecek anlamı şudur, yol uzun ve eşyanızın paketlemesinin, ambalajının ve araca yerleştirilmesinin çok iyi yapılmış olması gerekir.

Ayrıca da mutlaka yol uzun olduğundan ve risk arttığından nakliyat sigortasını yaptırmış olmanız gerekir.

Daha doğrusu nakliyat firmasının bu nakliyat sigortasını yaptırmalıdır. Bunları önemsemeyen, yol güvenliğinden, eşya güvenliğinden habersiz olan, hiçbir önlem almayan onlarca, İzmir Antalya nakliyat firması var.

İzmir Antalya Nakliyat Firması

İzmir Antalya nakliyat firması İzmir'den Antalya'ya ve tersi, Antalya'dan İzmir'e iki yöntem ile yapılmaktadır.

İzmir Antalya Nakliyat

Birincisi sadece sizin eşyanıza özel bir araç kaldırılmaktadır. Yani aracımızda sadece sizin eşyalarınız bulunmaktadır.

Diğer ikinci yöntem ise, parçalı eşya taşıma veya parsiyel eşya taşıma yöntemidir. Yani aracımız, İzmir Antalya nakliyat güzergahında bulunan il ve ilçelerde eşyasını taşıtmak isteyen yurttaşlarımızdan anlaşabildiklerinin eşyasını aynı araca, araç içinde ayrı bölmeler halinde güvenli ve ineceği adrese göre istifleyerek taşımaktadır.

Bu yöntem hali ile sizin için daha ekonomik olabilmektedir. Eşya yoğunluğunuz, ekonomik durumunuz ve aciliyle durumunuza göre elbette seçimi siz yapıyorsunuz.

Bize ilettiğinizde sizin seçiminiz ve bizim araç durumumuza göre planlama yaparak ortak anlaşmaya ve anlaşma sonrası sözleşme ve sözleşmeyi karşılıklı haklarımızı güvenceye alacak şekilde imza altına alıyoruz.

İzmir Antalya nakliyat sözleşmesi ile ne siz ne de biz mağdur olmadan işimizi yapıyoruz. Elbette sözleşmemizde, ne zaman, nasıl taşınacağı, yol ve eşya sigortası belirtilmektedir.

İzmir Antalya Nakliyat Fiyatı

İzmir Antalya nakliyat fiyatı bizde etiket fiyatı değildir. Yani biz, İzmir Antalya nakliyat 6500 TL, İzmir Antalya nakliyat fiyatı 7000 TL gibi rakamlar veremiyoruz.

Biz, eşyanızı inceleyip, nasıl taşınacağına karar verdikten sonra, ancak bu ilgilerden sonra, İzmir Antalya nakliyat şu kadar fiyata olur gibi net bir rakam sunabiliyoruz. Doğru ve ahlaki yöntemin de bu olduğundan eminiz.

İzmir Antalya nakliyat için firmamıza ulaştığınızda, rahatlıkla tüm denetimleri yapabilirsiniz. Maliye kaydımızı görebilir, yetki belgemizi inceleyebilir, istediğiniz personelimiz ile sohbet edip mesleki deneyimini veya sosyal haklarının sorabilirsiniz, araçlarımızı denetleyebilirsiniz.

Vergi kaydından, sigortalı personelinden, şehirlerarası nakliyat yetki belgesinden, araçlarının kendilerine aitliğinden emin olmadığınız hiçbir firmaya, İzmir Antalya nakliyat için eşya teslim etmeyiniz, ücret ödemeyiniz. Evden eve nakliyat İzmir için daha fazla bilgiye ulaşmak isteyebilirsiniz. İşletmemizin, İzmir nakliyat telefon numaralarımızdan arayabilir veya büromuza gelebilirsiniz.

İzmir Antalya Nakliyat