İzmir Bursa Nakliyat

İzmir Bursa Nakliyat

 İzmir Bursa nakliyat nasıl olmalı bir nakliyat firmasında hangi özellikler olmalı ne gibi belgelere sahip olmalıdır?

İzmir’den Bursa’ya eşya taşımayı düşünüyorsunuz fakat gerek geçmiş tecrübelerinizden gerekse de arkadaş çevrelerinizden duymuş olduğunuz taşınma ile ilgili sorun ve sıkıntılar sizde endişe yaratmakta ise bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İzmir Bursa Nakliyat Firması

İzmir Bursa nakliyat firması her şeyden önce işinin uzmanı personele sahip olmak zorundadır.

Bursa İzmir Nakliyat

Taşınma öncesinde uzman bir personel taşınacak yeri eşyaları görüp ona göre bir plan proje çıkarabilmelidir.

Kağıt üzerinde işin bütün ayrıntıları hesaplanıp ne gibi araç ve gereç kullanılacağı, nasıl bir paketleme ve asansör kullanılacağı önceden hesaplanmalıdır. Bu uzmanın vereceği fiyat sabit olup daha sonrasında her hangi bir nedenle fiyat değişikliği yapılmamalıdır.

Oysa pek çok İzmir Bursa nakliyat firması ilk buluşmada bir rakam vermekte yolun ortasında ekstra para isteyebilmektedir.

Ne meslek ahlakına ne de her hangi bir iş ahlakı ile bağdaşmayan bu tür bir yaklaşımın nakliyat sektörünün adını lekelemektedir.

Bu tür firmalar genelde korsan firma olup her hangi bir belgeye sahip olmayan firmalardır.

Tüzel bir kişiliği dahi olmayan bu firmalar ile tanıştığınız andan itibaren uzaklaşmanız en doğru tavır olacaktır.

İzmir Bursa Nakliyat Fiyatı

İzmir Bursa nakliyat fiyatı alırken de firma hakkında bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Eğer firma size telefonda her hangi bir rakam telaffuz ediyor ise arkadaşım bu rakamı neye göre belirliyorsunuz diye sormanız gerekmektedir.

Çünkü taşınacak yeri, eşyaları, binanın yapısını görmeden verilen fiyat tamamen kafadan sallama olup taşınacak eşyalar fazla ise bu firma taşınma ortasında sizden ek ücret talep edecektir.

Yok  eğer çok az eşya olup bir de zemin kattan bir eşya taşınacak ise zaten firma size oldukça yüksek bir rakam vermiş olduğu için oldukça yüksek karlar elde edecektir.

İzmir Bursa nakliyat için arayın uzmanımızla görüşün ve ondan sonra bir karar verin. En sağlıklı taşınma işini gerçekleştirmiş olun. İzmir evden eve firmamızdan İzmir nakliyat telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

İzmir Bursa Nakliyat