İzmir Ankara Nakliyat

İzmir Ankara Nakliyat

İzmir Ankara nakliyat firmasıyız. İzmir’den Ankara’ya veya tersinden Ankara’dan İzmir’e ev eşyası taşımak istediğinizde, biz İzmir Ankara nakliyat firması olarak hizmetinizdeyiz.

Bu iki şehir arasındaki mesafe, 586 (beş yüz seksen altı) kilometredir. İzmir Ankara arası yaklaşık 6,5 saat sürmektedir.

Bu yolculuk nakliyat aracı ile yedi saati bulabilir. İzmir’den E-96 karayolundan çıkan araç Sivrihisar’da E-90 ile birleşmektedir. Normal koşullarda kullanılan güzergah bu güzergahtır.

İzmir Ankara Nakliyat Firması

İzmir Ankara nakliyat firması yol üzerinde bulunan diğer il ve ilçelerde veya köylerde oturan, taşınan vatandaşların da eşyalarını alabilir.

İzmir Ankara Nakliyat

Parsiyel eşya taşınması durumunda İzmir’den yola çıkan İzmir Ankara nakliyat kamyonu, Turgutlu, Salihli, Kula, Uşak, Afyonkarahisar, Emirdağ, Sivrihisar, Polatlı kentlerinde oturan veya buraya taşınan vatandaşların eşyasını, İzmir ya da Ankara’dan kamyona alabilir. Bu sizin için oldukça ekonomik olur.

İzmir Ankara nakliyat için bizim firma olarak önceliğimiz, taşınma sözleşmesi imzaladığımız yurttaşımızın eşyasına nakliyat sigortası yaptırmaktır.

Nakliyat sigortasından sonra taşınacak eşyanın uzun yola çıkacağını göz önünde bulundurarak, doğru malzeme ile doğru şekilde özenle paketlemektir. Televizyonun paketleme malzemesi ve yöntemi farklıdır.

Buzdolabının paketleme malzemesi ve usulü farklıdır. Büyük, küçük demeden, avize, mobilya ayırmadan tüm eşyalar doğru paketlenip stop önleyici tedbir alındıktan sonra diğer önemli husus nakliyat kamyonuna yüklemektir.

Parça eşya taşıyan kamyonlarda bu sıralama hayatidir. Eşyaların korunması için de hayatidir. İşlerin hızlı olabilmesi, zaman kaybının önlenebilmesi için de hayatidir.

En son inecek eşya İzmir Ankara nakliyat kamyonuna en önce yerleştirilmelidir. Bu basit bir kuraldır. İhlal edildiğinde her seferinde tüm kamyonun indirilip yeniden yüklenmesi gibi, zaman kaybı ve eşya karışması gibi telafisi imkansız sonuçlar doğurmaktadır.

Bu neden ile, önce en son inecek evin eşyaları yüklenecek, bu sıralama ile, kamyonda bir evin eşyası diğer evden yalıtarak yüklenecektir.

Bu özenli kamyon yüklemesinden sonra, yolculuk, İzmir Ankara nakliyat yolculuğu başlıyor demektir.

İzmir Ankara Nakliyat Fiyatı

İzmir Ankara nakliyat fiyatı istediğiniz de biz, firma olarak eşyanızı ve eşyalarının bulunduğu evin, sokak ve bulunduğu kat konumunu incelemeden fiyat veremiyoruz.

Doğru ve ahlaki fiyat verme yöntemi de budur. Eşyalarınızı ve evinizin konumunu inceledikten sonra, "şu yöntem ile, asansörlü veya gerek yoksa asansörsüz, şu kadar bir fiyatta eşyanızı taşırız" diye teklif raporu sunuyoruz.

Anlaştığımızda İzmir evden eve nakliye firması olarak, İzmir nakliyat sözleşme ve sigorta sonrası, sözleşmede belirlenen zaman ve usul ile İzmir Ankara nakliyat işlemini yapıyoruz.

İzmir Ankara Nakliyat