Sözleşmeli Nakliyat İzmir

Sözleşmeli Nakliyat İzmir

Sözleşmeli nakliyat İzmir ile eviniz-eşyalarınız veya nakledilmesini istediğiniz her malzeme karşılıklı sorumluluk alacak şekilde kâğıda dökülür.

Sözleşmeli Nakliyat İzmir

Bu şekilde bazı merdiven altı kurumların müşterilerde yarattığı güven sorunlarını çözüp karşılıklı güven tesis edilmektedir.

Bilindiği gibi hepi topu bir kamyonu olup her tür nakliye işine talip olan ve işini üstün körü yapan oluşumlar var.

Bunlar profesyonel çalışma tarzından uzak olduğu için hizmetin sonunda müşterileri zor durumda bırakabiliyor. Taşınan malzemeler zarar görebiliyor veya sözlü olarak ifade edilenler pratikte uygulanmıyor.

Sözleşmeli nakliyat İzmir ile bu tür mağduriyetler tarihe karışmıştır. Durum değerlendirmesi ardından oluşturulan sözleşme ile her detay kâğıda dökülür ve karşılıklı olarak imzaya açılır.

Hizmetin resmi bir evrak haline dönüştürülmesi ile nakliye firması kurumsal ciddiyetini de göstermiş olur.

Sözleşmeli Nakliyat Nedir?

Sözleşmeli nakliyat nedir diye merak edilirse az önce ifade etmeye çalıştığımız gibi hizmetin resmi evrak haline getirilmesidir diyeceğiz. Taşınacak eşya ya da malzeme, hizmet bedeli, nakliye esnasında hasarsızlık taahhüdü gibi detaylar bu evrakta yer alır.

Böylece hem müşteri, hem de firma hakları güvenceye alınmış olur. Kurumsal çalışma tarzının önemli bir parçası sözleşmeli nakliyat olmaktadır. Salt söze dayalı verilen garantiler ile güven sağlamak yeterli olmayacaktır.

Sözleşmeli Nakliyat

Büyük metropollerin koşulları düşünüldüğünde, hizmet talep eden ile hizmet verenin birbirine güvenmesi için yeterli nedene ihtiyaç vardır.

Hizmet verenin iyi referansları güven verse bile kurumsal duruşu ve sözleşmeli çalışması bu güveni arttıracaktır. Kurum olarak amacımız, müşterilerimiz ile güven ilişkisini geliştirecek yöntemlere özen göstermektir.

Evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, eşya veya yük taşımacılığı veya araç taşıma hizmetlerinin tümünde sözleşme hazırlayarak çalışıyoruz.

Fiyat ve nakliye esnasında hasarsızlık taahhüdü veriyoruz.  Havada kalan sözler yerine yazıya dökülmüş evrak ile hizmeti daha güvenli hale getiriyoruz. Sözleşmeli nakliyat nedir sorusunu bu şekilde detayları ile açıklamaya çalıştık.

Nasıl Sözleşmeli Nakliyat Yapılır?

Nasıl sözleşmeli nakliyat yapılır sorusuna da kısaca değinelim. Öncelikle nakliye türüne, nakliye mesafesine, kullanılacak araçlara ve personele göre bir fiyat belirliyoruz.

Müşteri ile mutabık kaldığımız zaman bunu kâğıda dökerek resmi bir evrak haline dönüştürüyoruz.

Böylece çalışmanın başlangıcı ile sonucu arasında oluşabilecek tutarsızlıkları ortadan kaldırıyoruz.

"Siz bize böyle bir fiyat verdiniz, şimdi ise farklı bir fiyat istiyorsunuz" gibi durumlar asla yaşanmıyor. Her şey hizmetin başında incelenip detaylarına kadar işli bir evrak haline getiriliyor ve karşılıklı olarak imzalanıyor.

Stresi, güven sorunlarını minimize eden bu yöntem ile müşterilerimize daha kurumsal, daha ciddi ve sorumluluk alan bir yaklaşım içinde olduğumuzu gösteriyoruz.

Neden böyle yapıyoruz sorusuna da kısmen cevap verdik. Piyasada bu işi kurumsal ciddiyetten uzak ve amatörce yapan oluşumlar var.

Bunların müşterilerde yarattığı memnuniyetsizlik tüm nakliye firmalarının imajına zarar veriyor. Biz profesyonel duruşumuz ile böyle bir kurum olmadığımızı işin başında gösteriyoruz.

Nasıl sözleşmeli nakliyat yapılır sorusunu da bu şekilde cevaplıyoruz. Nedenler, niçinler yaptığımız yorumların içinde açıklanmış oluyor. Amacımız müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çekmektir.

Sözleşmeli Nakliyatın Faydaları

Sözleşmeli nakliyatın faydalarının başında müşteri ile hizmet sağlayıcı arasında güven yaratmasıdır denilebilir.

Karşılıklı taahhütler içeren bir evrak her iki taraf açısından da faydalı olmaktadır. Ağırlıkla müşteriyi koruyan bir uygulumadır ve bize göre, işini layıkıyla yapan bir firmanın uygulamaktan çekinmeyeceği bir prosedür olmaktadır.

Bu sayede müşteriler fiyat, güvenlik, hasarsızlık gibi birçok konuda kurumdan taahhüt almış olur.

Son derece stresli olan evden eve taşınma veya değişik nakliye biçimlerinde bu tür bir evrakın müşteriler lehine olduğu tartışmasızdır. Bu sayede bu stresli sürecin yükü de biraz hafifletilmiş olur.

Nakliye hizmetinde birçok kurum sözleşme bile yapmıyor. Zaten bu hizmette sözleşme yapabilmek için gerçekten profesyonel bir çalışma tarzına ve ekibe ihtiyaç bulunmaktadır. Buna sahip olmayan kurumların böyle bir taahhüt verecek güçleri yoktur.

Sizler de sözleşmeli nakliyat İzmir hizmetinin faydalarını bizzat yaşayarak görmek isterseniz taleplerinizi İzmir evden eve ekibimize iletebilirsiniz. Sistemde kayıtlı izmir nakliyat telefon numaralarımızdan bize, yani sözleşmeli nakliyat İzmir personelimize istediğiniz zaman ulaşıp daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İzmir Sözleşmeli Nakliyat