Fabrika Taşıma İzmir

Fabrika Taşıma İzmir

Fabrika taşıma İzmir;  üretim tesislerini, iş yerlerini, fabrikaları bir yerden başka bir yere taşıma hizmeti de veren bir nakliye firmasıdır.

Fabrika taşıma hizmeti; kapsamlı, komplike, oldukça ağır ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Makineleri doğru şekilde sökmek, hasarsız şekilde yüklemek ve nakletmek özel araç ve ekipmanlar gerektirir.

Fabrika Taşıma İzmir

İşletmeyi, üretim tesisini yada fabrikayı yeni mekanına taşımak ve işler hale getirmek normal bir nakliye hizmetine benzemez.

Özel vinçler, forkliftler, transpaletler, kamyon-tır gibi ağır yük taşıyan araçlar ve teknik yeterliliğe sahip elemanlar ve operatörler olmadan fabrika nakliyesi yapılamaz.

Kurum olarak, evden eve nakliyat, genel nakliyat, eşya depolama gibi hizmetleri de vermekteyiz.

Ancak fabrika nakliyatı çok farklı ve büyük kapsamlı bir hizmettir. Yüksek risk içerir. Nakliye esnasında makinelerin hasar görmesi müşteriyi ciddi zarara sokabilir. Bu nedenle tüm işlemler uzman personel tarafından yapılmak zorundadır.

Fabrika taşıma İzmir; fabrikanızı taşımadan önce dikkatlice etüt çalışmalarını yapar, makinelerin sökümü ve araçlara yüklenme modelini belirler ve nakliye işlemini aynı gün içinde bitirmeyi hedefler.

Özel durumlarda bu süreç uzayabilir ancak çalışma tarzımız, nakliyenin en kısa sürede hatasız şekilde yapılması üzerine planlanır.

Fabrika Taşıma Hizmeti

Fabrika taşıma hizmeti; basit nakliye biçimlerinin çok ötesinde karmaşık ve yeter miktarda uzman personeli gerektirir.

Daha da ötesi, elinizde vinç, forklift, kamyon-tır gibi ağır yük taşımaya uygun ekipmanlar yoksa bu hizmeti vermeniz imkansızdır.

Bu nedenle böylesine kapsamlı ve komplike bir nakliye hizmeti almadan önce muhatap olduğunuz kurumun referanslarını, yeterliliğini sorgulayınız. Araştırınız.

Bazıları bilir, ufak çaplı iş yeri nakliyatlarında faaliyet gösteren ekipler vardır ve bunlara "ağırlıkçı" denilir. Ağırlıkçılar, kendi alanlarında deneyimli oldukları için küçük makinelerin taşınmasında başarılı olabilmektedirler.

Ancak fabrika taşıma hizmeti, ağırlıkçı hizmeti değildir. Çok fazla teknik personel, bilgi  ve detay  içerir. Çünkü bir tesisi bir alandan sorunsuz şekilde söküp, başka bir yerde montajını yapmak ve çalışır hale getirmek ciddi teknik bilgi gerektirir.

Bu tür kapsamlı, karmaşık ve fazlasıyla ağır iş ve teknik bilgi gerektiren nakliye işleri çok sık yaşanmaz. İhtiyaç olduğunda da mutlak surette profesyonel bir işletmeden hizmet almak gerekir.

Sıradan ağırlıkçı firmasından hizmet alınırsa, nakliye esnasında makinelerde hasarlar oluşabilir. Daha da ötesi, sıradan ağırlıkçılar makinelerin montajını ve çalışır hale getirilmesini garanti edemezler, etmezler.

Fabrika taşıma hizmeti; küçük bir matbaadan ofset baskı makinesi ya da giyotin makinesi  çıkarıp başka yere nakletmeye benzemez.

Bu tür kapsamlı nakliye işleri konusunda, hizmetin yapısına uygun kurumsallığa sahip işletmelerden  hizmet alınması en doğrusu olacaktır.

Profesyonel Fabrika Nakliyatı

Profesyonel fabrika nakliyatı için profesyonel bir kadroya ve kurumsallığa ihtiyaç vardır. Mesele sadece ağır makinelerin bir yerden başka bir yere nakledilmesi değildir.

İzmir Fabrika Nakliyat

Hizmet, hatayı kabul etmeyen bir yapıdadır. Çok değerli bir makinenin nakliye esnasında hasar görmesinin bedeli çok ağır olabilir.

Bu nedenle nakliye hizmetinde herhangi bir hasar halinde hizmeti verenin sorumluluk alacağından veya istenirse sigorta yapacağından emin olmak gerekir.

Öncelikle kurulu fabrikanın yapısı incelenmeli, proje baştan aşağıya çözümlenmelidir. Akabinde fabrikanın yeni mekanı incelenip uyumluluk testlerini yapmak ve projelendirmek gerekir.

Taşınacak makineler doğru şekilde söküldükten ve hasar görmeyecek şekilde muhafaza edilip taşıyıcı araçlara yüklendikten sonra nakliye işlemi başlar. Bu noktada özel kamyonlar ve tırlar kullanılır.

Fabrika yeni mekanına taşındığında-istenirse- çalışır hale getirilerek teslim edilir. İşlem tamamlandıktan sonra terk edilen mekan ve yeni mekan özel temizlik ekibi tarafından titizlikle temizlenir.

Yeni bir başlangıç yapıyorken, her şeyin kusursuz çalışır halde olmasının yanında temiz olması da önemli bir detaydır.

Profesyonel fabrika nakliyatının yukarıda belirttiğimiz esaslar dahilinde yapılması gerektiğini düşünüyor ve bu anlayışla hizmet veriyoruz.

Fabrika Taşıma Fiyatı

Fabrika taşıma fiyatı; takdir edersiniz ki, çok değişkendir. Tesisin büyüklüğü, taşınacak makine ve ekipmanların durumu, fabrikanın nereye taşınacağı gibi detaylar tüm maliyetleri etkilemektedir.

Ne kadar taşıyıcı araç ve uzman  personelin işin içinde olacağı, hizmetin kapsamını etkileyecektir.

Sonuç olarak; iş yeri, fabrika taşıma hizmeti için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Ancak birlikte yapacağımız ön çalışmalar sayesinde fabrika taşıma fiyatını anlayabiliriz.

Fabrika taşıma İzmir; çok kapsamlı ve komplike bir nakliye işlemi olan fabrika nakliyatında müşteri memnuniyetini esas alan bir fiyat politikası izleyerek faaliyet göstermektedir.

Tüm hizmetlerimiz için İzmir evden eve nakliyat sayfamıza bize ulaşmak için de İzmir nakliyat telefon bilgilerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Fabrika Taşıma