İzmir İşyeri Taşıma

İzmir İşyeri Taşıma

İzmir işyeri taşıma uzmanlık ve deneyim isteyen bir nakliyat çeşididir. Çok farklı işyerlerinin taşınması işini deneyimsiz ve acemi firmaların yapması da düşünülemez zaten.

Pek çok taşıma firması tarafından işyeri eşyaları ev eşyalarına karşı basit ve önemsiz görülmektedir.

Oysa bu çok yanlış bir yaklaşım olmaktadır. Örneğin çok önemli belgelerin olduğu bir klasör taşınırken çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Taşıyan için hiçbir anlamı olmayabilir fakat eşya sahibi için çok değerli olan bu evrakların korunaklı bir şekilde taşınması uzman ve profesyonellerin iştir.

İş Yeri Taşıma İzmir

izmir iş yeri taşıma

Biz İşyeri taşıma İzmir işinin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi uygulayarak sektörün öncü kuruluşlarından birisi olarak halkımıza profesyonel hizmet ile yardımcı olmaktayız.>

Firmamız evden eve taşımada gösterdiği özeni işyerlerinde de göstermektedir.

İzmir işyeri taşıma ilk olarak taşınacak işyerinin özelliklerini belirleyerek başlamaktadır. İşyerinde ne gibi demirbaşlar olduğu masa ve dolapların sayısı ve büyüklüğü tespit edilmelidir.

Sonrasında aynılaştırarak kolileme ve ambalajlama işlemine başlanır. Çok büyük bir dikkat ve özenle yapılan bu kolileme işlemi eşyaların güvenliğinde çok önemli bir rol oynamaktadır.
İzmir işyeri taşıma uzman arkadaşımızın direktifleri doğrultusunda biçimlenmektedir.

Asansörlü İş Yeri Taşıma

izmir iş yeri taşıma

Eşyaların ayrılması, asansör kurulacak ise nereye kurulacağı, kaç saat süreceği ve ne kadarlık bir maliyet olacağı gibi sorulara cevabı bu arkadaşımız vermektedir. Bu arkadaşımızın işini çok iyi yapması önemlidir.

Çünkü burada yapılacak bir hatanın telafisi çok zor olacaktır. İzmir evden eve nakliyede olduğundan farklı olarak iş yeri malzemeleri çok ağır hasar alabilir, büyük zarar doğabilir.

Taşınma sürecinin en önemli noktalarından biriside sözleşme ve sigortanın yapılmasıdır. İzmir işyeri taşıma için sözleşme hem taşıyanın hem de taşıtanın hakkını korumalıdır.

Bütün dikkat ve çabanıza rağmen istenmeyen bir durum olduğunda sigorta bütün zararı karşılayabilmelidir.

Bütün taşıma işlerinde olduğu gibi burada da yasal ve sertifikalı firmalar ile çalışmanız sizin yararınıza olmaktadır. Korsan ve ne olduğu belli olmayan firmalardan uzak durmanız sizin yararınızadır. Detaylar için İzmir nakliyat telefon numaralarımızdan bizden bilgi alabilirsiniz.

İzmir İşyeri Taşıma