İzmir Evden Eve

İzmir Evden Eve

350 TL ye İzmir evden eve, İzmir evden eve 970 TL gibi rakamları görüyorsunuzdur. Bazıları da Pazar esnafı gibi "şok 850 TL ye İzmir evden eve" diye adeta etiket, manşet yapıyor fiyatlarını.

Bu tuhaf değil mi? Taşıyacağın evi bilmeden, eşyayı bilmeden, nereden, nereye, nasıl taşınacağını bilmeden "950 TL ye İzmir evden eve" diye reklam nasıl yapıyorsun?

Amacın ne? 900 TL, 900 TL İzmir evden eve fiyatı vererek vatandaşı kandırmak mı istiyorsun?

İzmir Evden Eve Bilgilendirme

izmir evden eveİzmir evden eve şirketi baktığınızda haklı olarak kafanız karışıyor. Arama motorlarında binlerce İzmir evden eve sitesi var.

Sokaklarda onlarca İzmir evden eve tabelası var. Bu kentte bilinen 250(iki yüz elli) civarında işletme mevcut.

Birde gayrı resmi olanları var ki, onların sayısını tahmin etmek dahi mümkün değil. Bu bir bakıma iyidir. Vatandaşın seçeneği çok fazladır.

Fakat adına nakliyatçı diyenlerin nakliyat yapıp yapmadıkları şüphelidir. Nakliyat adı altında başka iş çevirenler de vardır.

İzmir Evden Eve Profesyonel Hizmet

İzmir evden eve dendiğinde akla gelen nedir? İzmir evden eve dendiğinde anlaşılan olması gereken nedir? Bir evden diğer bir eve eşya taşıma işi yapan firma akla gelir. Eşya izmir evden evepaketleyecek, elemanı, asansörü, eşya taşıyacak aracı, nakliyat yetkisi olan işletmedir akla gelen.

İzmir evden eve diye ortalığa çıkan, bir değil, onlarca site yaptıran, yüzlerce, binlerce katalog bastıran, dağıtan, reklama tonlarca para harcayan birçok kişinin, grubun tek bir çalışan personeli yok, çalışan aracı yok. Yetki belgesi yok.

Bu insanlar İzmir evden eve adı altında ne yapmaktadırlar. Bu sorulacak soru değil mi? Sen, personelin olmadan, aracın olmadan, İzmir evden eve işini nasıl yapıyorsun?

Ya da vatandaşı nasıl kandırıyorsun? Vatandaş neden kanıyor?

İzmir Evden Eve Ucuz mu?

İzmir evden eve adına ucuz nakliyat diye reklam yapanlar, yurttaşın yaşadığı ekonomik sıkıntılı hali, yoksulluğu istismar etmek isteyenlerdir.

Zaten parasız, zaten yoksul, üç kuruş, beş kuruş, gündelik hayatından kısarak eşya taşıma bütçesi oluşturan vatandaşa ucuza İzmir evden eve dendiğinde meyli kaymaktadır.

İzmir evden eve

Dikkatini vermektedir. Acaba sorusunu sormaktadır. "En azından pazarlık edeyim" dediğinde işte tam olarak tuzağa düşmektedir.

"Arkadaşım sen nasıl İzmir evden eve için 850 TL, 900 TL diyorsun?" diye sorsa oyun orada bitecektir.

"Fakat daha ucuz nasıl taşınırım" diye düşünmeye başladığında hileye gelmekte, tuzağa düşmektedir. Hayatın her alanında insanı doğruya götüren araştırma yöntemidir.

Araştırmaya sev eden ise, soru sorabilmektir. Sen nasıl taşıyorsun diye sorsa, elamanın var mı diye sorsa, aracın var mı diye sorularını artırsa, ne olduğu çabucak anlayacaktır.

"Vergi levhanı göreyim" dese yine işi çözecektir.

İzmir evden eve eşya taşıma firması aradığınızda, sorularınızı doğru sorup, araştırmanızı doğru yaparak, doğru cevaplar ile doğru firmayı bulabilirsiniz.

Çok değil sorulacak soru. Firmaya tüzel kişiliğini sormak, personelin sigortasının olup olmadığını sormak, yetki belgesini sormak, araçlarının kendilerini ait olup olmadığını sormak, sigorta yapıp yapmadıklarını sormak, sözleşme yapıp yapmadıklarını sormak kaç dakikanızı, ne kadar enerjinizi alır ki?

Sormaz iseniz, tüm eşyalarınızı, üstüne de paranızı kaybedebilirsiniz.

İzmir evden eve nakliyat için daha detaylı bilgi almak için mail, telefon, site veya istediğiniz yöntem ile bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

Biz sizden, eviniz, eşyanız, taşınacağız yer hakkında bilgi alırız, ona göre fiyat teklifi veririz. Sizde istediğiniz bilgiyi tüm detayları izmir nakliyat telefon numaralarımızdan ile öğrenerek doğru tercih yapma fırsatını yakalarsınız.

İzmir Evden Eve