İzmir Ofis Taşıma

İzmir Ofis Taşıma

İzmir çok gelişkin bir sanayi kenti olmamasına rağmen beyaz yakalı çalışanlarının sayısı bir hayli fazla olan bir kentimizdir.

Ofis çalışanlarının bu fazlalığı beraberinde İzmir ofis taşıma işinde de büyük bir hareketliliği getirmektedir.

Ofis taşıma kolay gibi gözüken oysa ev taşımadan daha zor bir taşıma sürecidir.

Bunu sadece bizim gibi profesyonel firmaların yapabileceğini söylemeliyiz. Firmamız taşıma standartlarının çok üzerinde bir taşıma işlemi yapmaktadır.

Ofis Taşıma İzmir

izmir ofis taşıma

Ofis taşıma İzmir standartlarına değinecek olursak ilk olarak taşınacak yerleri bir uzmanımız görüp ona göre profesyonel değerlendirme yapmaktadır.

Taşınırken hangi tip ambalajlama malzemesinin kullanılacağı, asansörün kullanılıp kullanılmayacağı, kullanılacak ise nereye monte edileceği gibi teknik soruları kafada çözümlemektedir. Ofis taşıma hizmeti profesyonel olmalıdır.

Taşınma işlemi öncesinde bu tür sorunların belirlenmesi ve de müşteriye anlatılması pek çok anlaşmazlığın da önüne geçmektedir.

Örneğin birçok binaya asansör kurmak imkânsız olabilmektedir. Bunu en baştan söylediğinizde müşteri ile aranızda her hangi bir anlaşmazlık kalmamaktadır.

Ama taşınma esnasında söylediğinizde ise müşteri sizin asansörü kullanmaktan kaçındığınızı varsayabilmekte bu da İzmir ofis taşıma için nahoş durumlara yol açmaktadır.

Ofis Taşıma Dikkat

Birçok evden eve nakliyat firması ofis eşyalarını ev eşyalarına göre daha önemsiz görmektedir.

Oysa bu son derece yanlış bir bakış açısıdır. Örneğin devlet daireleri ile ilgili yazışmaların ve evrakların olduğu bir dolap bir plazma televizyondan kat be kat değerli olabilmektedir.

Biz yılların verdiği deneyimle İzmir ofis taşıma işleminde nelere fazladan özen göstermek konusunda yeterli bilgiye sahibiz.

Ofis Taşıma Sözleşmeli Hizmet

izmir büro taşımaEğer müşteri eşyalarını bizimle taşıtmaya karar verirse hemen bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşme ile her iki tarafta yasalar karşısında hakları güvence altına alınmaktadır.

Sözleşme ile bizim sorumluluklarımız belirlenmiş olup nelerin yapılması gerektiği açık açık anlatılmaktadır.

Ofis taşıma İzmir nakliyat şirketleri içerisinde bu alanda da sınırlı sayıdaki firmadan birisiyiz. Başka bir deyişle sözleşme, güven ve titiz çalışmanın kağıt üzerindeki ifadesidir.

İzmir’deki ofislerin pek çoğu kurumsal firmalardan oluşmaktadır. Bu da bu firmaların taşınma işleminde de kurumsal bir yaklaşım beklemeleri demektir.

Biz son derece profesyonel bir şekilde sizin bütün programınıza uyarak taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca İzmir evden eve nakliyat hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Ofis Taşıma