Marangozlu Nakliyat

Marangozlu Nakliyat

Mavi Ege nakliyat firması marangozlu nakliyat hizmeti 2000 yılından beri profesyonel olarak vermektedir.

Marangozlu nakliyat

Firmamızın nakliye hizmetinde önceliği eşyaların eski evinizden alındığı gibi hiçbir hasar görmeden yeni evinize taşınmasıdır.

Bu nedenle ilk açıldığımız günden bu yana kendi ustalarımız ile marangozlu nakliyat hizmetini esas aldık.

Nakliyat her anlamda profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Paketi, ambalajı, asansörü, sözleşmesi, nakliye sigortası, nakliye araçları profesyonel olması gerektiği gibi mobilya de-montaj ve montajını yapacak ekibinde usta olması gerekir.

Marangozlu nakliyat hizmeti esasında bir mobilya ustası tarafından mobilyanızın de-monte edilmesi, uygun ambalaj malzemesi ile ambalajlanması, yük asansörü ile nakliye aracına nakledilip, nakliye aracında itinalı yerleştirilmesi ve yeni evinizde monte edilerek kullanılabilir olarak size teslim edilmesidir.

Marangozlu Nakliyat Firması

Biz taşıma yetki belgesi, uzman nakliyatçı kadrosu, firmamız ait nakliyat araçlarımız ile resmi kurumsal nakliyat firması olma özelliğimize bünyemizde çalışan usta marangoz ekibimiz ile de marangozlu nakliyat firması özelliğimizi ekledik.

Marangozlu nakliyat firması

Amacımız mobilyanızı olduğu gibi taşımaktır. Mobilyanıza önem veriyoruz çünkü bir mobilya edinmenin maliyetini biliyoruz.

Biz nakliyat hizmeti sunar iken en güvenli taşımayı en uygun maliyete yapmayı ilke edindik. Size asla gereksiz maliyet çıkmasını istemeyiz.

Ustalarımız ile marangozlu nakliyat firması hizmeti sunduğumuzdan size zaten mobilyalarınızın hasar görmeyeceği garantisini de sunuyoruz.

Zaten artı nakliye sigortası da yaparak hukuk güvencesi de sağlıyoruz.

Marangozlu Nakliyat Avantajları

Marangozlu nakliyat avantajlarını bilgi ve dikkatinize sunarak marangozlu nakliyat hizmeti almanızı tavsiye edeceğiz. Nedir marangozlu nakliyat avantajları?

  1. Mobilya ustası mobilyanızı de-monte edecektir.
  2. Mobilyanızın ambalajını işin ehli ekip yapacaktır.
  3. Yeni evinizde mobilyanız monte edilerek size teslim edilecektir.
  4. Asla hasar almadığı gibi mobilyanız kullanımınıza hazır size sunulacaktır.

Siz marangozlu nakliyat avantajlarınızı bilerek doğru tercihiniz elbette yapacaksınız.

Daha fazla bilgiyi Mavi Ege nakliyat ekibinden de detaylı olarak alabilirsiniz.

Marangozlu Nakliyat Fiyatı

Bize çok sık olarak marangozlu nakliyat fiyatı artı ücret mi diye telefonda sorulmaktadır. Biz size ücretsiz ekspertiz gönderiyoruz.

Marangozlu nakliyat fiyatı

Ekspertiz arkadaşımız eşyalarınızı ineler iken mobilyalarınıza da bakıyor.

Mobilyalarınızın özelliklerini ve sayısını öğrendikten sonra size marangozlu nakliyat fiyatı teklifi sunuyoruz. Biz ucuz veya pahalı marangozlu nakliyat fiyatı sunmayız.

Ustamızın ambalaj, paket, de-monte ve montaj masraflarına göre marangozlu nakliyat fiyatı teklifi oluşturup bilginize sunarız.

Mavi ege nakliyat firmamızın tüm hizmetlerine İzmir evden eve nakliyat sayfasından indirimlerimize de İzmir nakliyat fiyatı linkimizden ulaşabilir bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Marangozlu Nakliyat