Askılı Nakliyat İzmir

Askılı Nakliyat İzmir

İzmir şehir içi veya şehirler arası tekstil ürünlerin taşınmasında, kırışmayı, buruşmayı, zedelenmeyi, hasar oluşmasını ve kirlenmeyi önleyen özel bir askı aparatı ile taşıma yöntemine askılı nakliyat İzmir hizmeti denir.

Askılı Nakliyat İzmir

Askılı nakliyat İzmir hizmetinde Mavi Ege sadece bu iş için özel tasarlanmış askı sistemi ve yine nakliye aracında özel askılı sistem ile kullanmaktadır.

Verdiğimiz hizmette taşımak için emanet sizden emanet aldığımız tekstil ürünlerinizin özellikle ve özel yöntemlerle korumak için böylesi bir sistem geliştirdik.

Bu sistemden taşınan da taşıyan da memnun kalmakta güvenli olduğu kadar daha kolaylaştırıcı performans göstermektedir.

Tercih nedenimiz sadece taşınmada sunduğu performansın ötesinde size yeni evinizde yerleşmede önemli avantaj da sağlamaktadır.

İzmir Askılı Nakliyat

İzmir askılı nakliyat yöntemini kullanacak çok nadir firmalardan birisiyiz. Bu yöntemi kullanma nedenimiz kusursuz nakliye hizmeti verebilmektir.

İzmir Askılı Nakliyat

Kıyafetleriniz özel askılara asılarak, nakliye aracında askılı vaziyette taşındığında şehir içi ya da şehirler arası ya da dünyanın öbür ucuna da taşınsa evden alındığı gibi temiz, kırışmadan size teslim edilecektir.

Siz taşınma sonrası bir de pantolon, kazak, gömlek, tişört gibi kıyafetlerinizin yeniden yıkanması, ütülenmesi gibi sorunlarla uğraşmayacaksınız.

Bu size hem zaman kazandıracak hem de elektrik su gibi giderlerden tasarrufu sağlayacak en önemlisi de tekstil kıyafetlerinizin yıpranmasını engelleyecektir.

Ne gerek var askılı nakliyat yöntemine, kıyafetlerime ne olacak doldurup çuvala taşıtırım diye düşünenler için zaten bu yöntem önerilmez.

İzmir Askılı Nakliyat Fiyatı

İzmir askılı nakliyat fiyatı olağan ev taşınmalarında artı ücrete tabi değildir. Firmamız biz askılı nakliyat hizmeti veriyoruz artı ş kadar ücret ödeyeceksiniz demeyecektir.

Size elbette askılı nakliyat fiyatı artı 300 TL ya da askılı nakliyat fiyatı artı 500 TL diye fiyat verenler olabilir. Bunları değerlendirmek size kalmış durumdur.

Sadece tekstil üreticisi olan ya da satıcısı olan ve sadece askılı nakliyat yöntemi ile hizmet alan firmalar için askılı nakliyat fiyatı, hizmetin detayı öğrenildikten sonra bilgi ve teklif olarak sunulabilir.

Fakat olağan ev, ofis taşımasında biz hiç kimseye artı askılı nakliyat fiyatı talebinde bulunmuyoruz. Zaten nakliyatta bu aparatı kullanıyoruz.

Tüm hizmetlerimize dair bilgilere İzmir evden eve nakliyat sayfamızda fiyat kampanyalarımıza dair bilgilere İzmir nakliyat fiyatı sayfamızda iletişim için ise İzmir nakliyat telefon sayfamızda göz gezdirebilirsiniz.

Askılı Nakliyat