Mavi Ege Nakliyat

Mavi Ege Nakliyat

Mavi Ege Nakliyat işin emeğinden başladı. Emeğin, emek ile eşya almanın, emek ile alınan eşyanın değerini çok iyi biliyor.

Bir eşyayı taşır iken o eşyaya verilen emeği de taşıdığının bilincinde hareket ediyor. "Televizyondur ne olacak, dolaptır bir şey olmaz" diye düşünen personel ile birlikte çalışmayacağını daima personel eğitimlerinde dillendiriyor.

Yenilenen Mavi Ege Nakliyat

Mavi Ege Nakliyat hız çağında yaşadığımızın farkındadır. Teknik ekipmanını oluşturur iken daima teknolojideki yeniliği takip eder.

Araçlarının hem bakımını hem de yenilenmesini önemser.

Bunun atlanmasına asla izin vermez. Hızı süreklileştiren şey teknolojinin doğru kullanımı, güncellenmesi ve takibinin yapılmasıdır.

Nakliyat araç teknolojisinde firmamız tam anlamı ile yenilikçidir.

Mavi Ege Nakliyat Kadrosu

Mavi Ege Nakliyat kadrosu sigortalıdır. Önce personel sigortalanır. Önce personelin tüm sosyal haklarına saygı duyulur. Önce personel eğitilir.

Mavi Ege Nakliyat

Önce personel donatılır. Sigortalanan, eğitilen, haklarını bilerek çalışan personel taşıma işinde de uzmanlaşmaktadır.

Profesyonel nitelik kazanmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde kendini eğitmeyen eleman iş yapamaz.

Kendine işine saygı duymayan elemanın bizim şirket bünyemizde yeri yoktur.

O başka firma da veya başka sektörde iş bakacaktır.

Mavi Ege Nakliyat Vizyonu

Mavi Ege Nakliyat vizyonu insan odaklı çalışır. Yurttaşı müşteri olarak görmez. Yapacağı işi en iyi yaptığına önce kendi ikna olur.

Vizyon olarak yapılabileceğin en iyisi yapıldıktan sonra taşınan yurttaş elbette memnun kalmaktadır. Memnun yurttaş bize yeni bir iş olarak dönmektedir.

Her yurttaş işin iyi yapılmasını hak eder. Her bilinçli ve dürüst yurttaş iyini iyi yapana da hakkını verir. Biz işimizi iyi yaptığımızı bildikten sonrasına güveniyoruz.

Mavi Ege Nakliyatın ofisi Karşıyaka’dadır. Vergi levhasını, yetki belgelerini, araçlarını, personelini ve daha başka resmi tüm bilgi ve verileri ofiste yakından inceleyebilirsiniz.

Firmamızın nakliyat hizmetine dair ayrıntılı bilgiyi İzmir evden eve nakliyat sayfamızda bulabilirsiniz.

Her daim detaylı bilgi için yedi yirmi dört açık iletişim İzmir nakliyat telefon numaraları iletişim sayfasında mevcuttur. İstediğinizde size doğru bilgi verecek yetkili daima vardır.

mavi Ege Nakliyat