İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat kendi oluşturmuş olduğu içeriği yazdıktan hemen birkaç ay sonra pek çok site tarafından aşağıdaki içeriği hiçbir şekilde değişime uğratmadan kendi sitelerinde kullanılmışlardır.

İzmir evden eve nakliyat

Yapılan bu davranış kendi siteleri için tehlike oluşturmakla beraber bizim sitemizin de aleyhine olan bir durumdur.

Bu siteler içinden farkına vardıklarımızı Google’a ilettik. Google ise belirlediği siteleri kaldırdı.

Hepimizin bildiği üzere bu tarz sitelerde hem özgünlük yoktur hem de fikir ve emek hırsızlığı vardır.

Ayrıca Google bilerek veya bilmeyerek yapılan kopya içeriklerini asla göz ardı etmiyor ve gereken cezayı veriyor.

Haberiniz olsun. Ne yazık ki kopyalamanın önüne geçmek zor olduğu için bu tür girişimleri durduramıyoruz.

Evden Eve Nakliyat İzmir

Evden eve nakliyat İzmir ilke sahibi çalışanlara ve firmalara sahip hizmet sektörüdür.. Peki neden bu hizmet sektöründe prensip sahibi çalışanlar ve firmalar olmalıdır?

Çünkü insanların hanelerine girilerek taşınması gereken eşyalar toplanıyor ve paketleniyor.

Böylece taşınma sırasında yurttaşın önem verdiği şeyleri yalnızca prensip sahibi olan çalışanlar ve firmalar anlayabilir ve o prensipte o değerde itina gösterir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 • Öncellikle firmamız hukukidir ve vergisini ödemektedir. Kesinlikle meşru olmayan firmalarla çalışmaz.
 • Firmamız yasalara bağlıdır ve yasa dışı hiçbir prosedür de ve çalışma da bulunmaz.
 • Firmamız önceliği vatandaşın nakliyat sırasında hukukuna, hak ve özgürlüğüne bağlı olmasıdır. Bu nedenle firmamız hiçbir şekilde sözleşme imzalamadan taşıma işlemine başlamaz. Aynı zamanda sözleşme yapılmadan insanların eşyalarına dokunulmaz.
 • Firmamız alabileceği tüm önlemleri alır lakin olağandışı durumlar için insanların eşyalarını korumak için nakliyat sigortası yapmaktadır. Böylece nakliyat sigortası yapılmadan kişilerin eşyalarına dokunulmamaktadır.
 • İzmir evden eve nakliyat gelen talep üzerine direk fiyat vermez. Fiyat için öncellikle firmamız taşınacak olan mekanı ve taşınılan yeni mekanı görmesi gerekmektedir. Bu işlem için ise hiçbir ücret talep edilmemektedir.
 • Firmamız için vatandaşın arzu ve istekleri her zaman öncelliklidir fakat en güvenilir en sakıncasız en güvenlikli ve en faydalı nakliyat için ısrarcı olmaktadır.
 • Firmamız günübirlik elemanlar yerine sigortalı, eğitimli ve bu işte tecrübe sahibi elemanlarla çalışır. Çalışanlarının sosyal haklarına, iş sağlığı ve güvenliğine önem vererek öncellikli tutar. Aynı zamanda personellerinin tüm haklarına özenli davranmakla ve nitelikli hizmet vermekle yükümlüdür.
 • Firmamızın kullandığı tüm taşıtların taşıma sertifikası bulunmaktadır. Tüm belgelerde herhangi bir eksik bulunmamaktadır ve işinde tecrübeli sürücülerle çalışılmaktadır. İzmir evden eve nakliyat kesinlikle sertifikasız ve tecrübesiz sürücülerle çalışma yürütmez.
 • İzmir evden eve nakliyat montaj ve de-montaj uygulamasında günübirlikçilerle değil işinde usta kişilerle çalışma yapmaktadır.
 • Firmamız vatandaşın beğenisini ve memnuniyetini doğrulamadan taşıma işlemini bitirmiş saymaz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Uyarılar

 1. Tüm yurttaşlarımız bu işkolunun yasal olarak çok incelenmediğini bilmekle yükümlüdür. Ne yazık ki bulunduğumuz sektör özenli şekilde incelenmemektedir. Bu durum şunu ifade etmektedir, bulunduğumuz işkolunda düşündüğümüzden çok fazla yasadışı, hırsız ve hilekar görünüşte firmalar bulunmaktadır. Bu sebeple yurttaşlarımızın ilk dikkat etmesi gereken durum bu tarz firmaların vergi levhasının ve taşıma belgesini kontrol etmektir. Bu firmalarda çalışanların sigorta durumunu ve kullanılan araçların firmayla ilişkisini muhakkak kontrol etmek gerekmektedir.
 2. İzmir evden eve nakliyat sektöründe arabulucular (komisyoncular) bulunmaktadır. Bunların yasallıkları konusu da şüphelidir.

Bu komisyonculara "açıkgöz tüccar" sözü de söylenebilir.  Komisyoncu, bir işin alım ve satım gibi işlemlerinde diğer firmayla komisyon karşılığında aracılık yapan kişidir.

İzmir evden eve nakliyat

Komisyoncuların elemanları, nakliyat için araçları olmaz ve bu kişiler vergi ödemezler. Ayrıca herhangi bir iletişim aracı ile sizinle bağlantıya geçerek işi sizden alır ve sizin hiç bilmediğiniz diğer firmalarla nakliyat işinizi yaptırırlar.

Böyle durumlara karşı yasal olarak hiçbir şekilde hakka sahip olamazsınız. Herhangi eşya hasarında iletişim kuracak muhatap dahi olmaz.

Bu kişiler o anlık aldıkları parayla ilgilenirler daha sonra bu kişilerden yasal olarak hiçbir şey isteyemezsiniz. Bizlerin görevi bu durumları sizlere bildirmektir.

İnsafsız ve acımasızların nakliyat talimatları da sahte ve asılsızdır. İzmir evden eve nakliyat için en önemli noktalardan biri de yasallıktır.

Yasal hakları bulunmayan İzmir evden eve nakliyat firmaları da mı bulunmakta? Bahsettiğimiz gibi yasadışı nakliyat firmalarının hiçbir şekilde sözleşme belgeleri, sigorta durumları bulunmamaktadır.

Bilmenizi isteriz ki, yasal olmayan şirketler sizlerle sözleşme imzalamaz, fatura kesmez ve sigorta yapma gereğinde bulunmaz.

Hukuksal yönleri bulunmayan firmaların hırsızlıkları söz konusudur. Depozitonuzu, değerli eşyalarınızı çalabilirler.

Peki sizler böyle yasadışı firmalar tarafından çalınan eşyalarınız ve paranız için nasıl hukuka başvuracaksınız? Bunlar önemli talimatlardır lütfen göz ardı etmeyiniz.

İzmir evden eve nakliyat işinin değerlerine sahip çıkmak için bu işin hukuksal gerekliliklerinin, vicdani yönlerinin ve etikliğinin en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Sizler de bu durumları sorgulamalı ve incelemelisiniz.

Bir diğer talimat ise, İzmir evden eve nakliyatın bahsettiğimiz olumsuz durumları ile mücadele ve itiraz etmektir. Ne yazık ki bu çok basit değildir. Kamu tarafından teftiş etmemekte veya edilememektedir.

Nakliyat firmaları odaya sahip değildir aynı zamanda kullanışlı bir sendikalaşma durumu yoktur.

Bu durumlar kolluk kuvvetleri ve defterdarlık tarafından önemsenmemektedir.  Böylece, İzmir evden eve nakliyat için farkına varan, bilinçli yurttaşlar gerçek teftişin gücüdür. İzmir evden eve nakliyat için insanların firmalara nasıl sorular sorması gerekir?

İzmir Evden Eve Nakliyat