Hakkımızda

İzmir nakliyat hakkımızda bilgilendirme yapmak isteriz. Firmamız Mavi Ege Nakliyat, 2000 yılından bu yana başarıyla çalışmalarını devam ettirmektedir. İlk günden bugüne insan odaklı bir çalışma anlayışını esas aldık.

Bunu önce kendi bünyemizde gerçekleştirdik. Personelimiz sigortalıdır ve çalışma haklarına karşı duyarlıyız. Kurum olarak resmi yükümlülüklerimizi eksiksiz yerine getirdik.

Nakliye çalışmalarında sigorta-sözleşme uygulamasını ilk günden beri uyguluyoruz.

Karşımızdakine önce insan, sonra müşteri gözüyle bakarız. İnsan doğasının, çalkantılı taşınma süreçleri ile ne kadar nazik bir hale geldiğini bilmekteyiz.

Bu nedenle nazik, anlayışlı, toleranslı bir çalışma prensibi edindik. Önce duygudaşlığı anladık. Empati duygusunu geliştirdik.

Firmamız evden eve nakliyat, ofis taşıma, iş yeri taşıma, fabrika taşıma, malzeme-araç nakliyesi gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Böyle geniş bir yelpazede hizmet vermek için her biri kendi alanında profesyonel olan bireylerden kadromuzu oluşturduk. İzmir nakliyat hakkımızda bilgilerinin detaylarına sitemizdeki açıklamalardan da ulaşabilirsiniz.

Nakliye Misyonumuz

Nakliye misyonumuzun kökenleri, insanlık tarihindeki yerini anlayarak oluştu. Nakliye ve taşınma süreçlerinin insanlık tarihi kadar eski olduğu söylenebilir.

İzmir Nakliyat Hakkımızda

İnsan hayatı düz bir çizgi üzerinde ilerlemez. Kişisel veya toplumsal değişimler yer değiştirme-taşınma ihtiyaçlarını doğurur.

Bunlar bazen doğal afetlerden kaynaklı da olabilmektedir. Deprem, sel, yangın gibi.  Çoğunlukla taşınma sürecinin geçerli nedenleri bulunur.

Özünde yeniden bir başlangıç yapmanın ilk adımıdır. Hayata başka bir yerden devam etmedir.

Hem hüzünlüdür, hem de umutlu. Yeniden başlamanın tarifsiz heyecanını içerir. Tüm bu duygusal yoğunluk taşınma sürecini yorucu hale getirmektedir.

Kuşkusuz her insan hayatının alışageldiği düzende devam etmesini tercih eder. Yorucu yer değiştirmelerden uzak olmak ister.

Ancak hayat koşulları bize her zaman, "hayat yolu düz değildir, virajlar, inişler ve çıkışlar vardır" der. Kişisel veya toplumsal nedenler ile taşınmak zorunda kalırız. İnsan hayatının kritik bir evresini oluşturan bu taşınma süreci son derece nazik bir süreçtir.

Çağdaş dünyada nakliye-taşınma hizmetlerini verirken, durumun nazik yapısına özen gösteren bir kurumuz.

Her şeyden önce insana değer vermek gerekir. Onun durumunu, ihtiyaçlarını, ruh halini iyi anlamak gerekir. Karşımızdakine “önce insan” diyoruz. Sonra müşteri ilişkisi temelinde ele alıyoruz.

Yeni bir yerde yeni bir başlangıç yapmanın zorluklarını iyi biliyoruz. Nakliye misyonumuzun temelini, yeni başlangıç yapanlara katkı sunabilmek oluşturuyor.

Yüklerini hafifletmek, dertlerine ortak olmak, heyecanlarını paylaşmak oluşturuyor. Zor bir süreci profesyonel hizmetimiz ile sancısız hale getirmeye çalışıyoruz.

Taşımacılık Vizyonumuz

Taşımacılık vizyonumuzu oluştururken de öncelikle insan odaklı olmaya özen gösterdik. Zorlu ve nazik bir sürecin hizmet sağlayıcısı olmak basit bir iş değildir. Empati kurulmadan yapılamaz.

Gerek evden eve, gerekse de farklı nakliye biçimlerinde hep aynı anlayış ile hareket ettik. İşe böyle giriştik. Dost gibi, kardeş gibi, yoldaş gibi. Sonra konuyu ticari bağlamda ele aldık. Bunu yaparken de müşteri haklarını korumayı öne aldık.

Sigorta-sözleşme yapmadan hizmete başlamadık. Taşınacakları görmeden fiyat oluşturmadık. Önce inceledik, durum değerlendirmesi yaptık, sonra fiyat verdik. Tüm bu süreçler sözleşmenin oluşmasını sağlayan aşamalardır.

Her çalışmamızda müşteri memnuniyetini esas aldık. İyi referanslar oluşturduk. Bizden hizmet alanlar, tanıdıklarını bize yönlendirdi.

Her seferinde bundan gurur duyduk. Taşımacılık vizyonumuz hem geleneksel hem de çağdaş yöntemler ile gelişti. Kurumsal bir kimliğe kavuştu.

Resmi Nakliyat Hizmetimiz

Resmi nakliyat hizmetimizi sunarken öncelikle kendi resmi kimliğimize özen gösterdik. Hizmet yeterlilik belgelerini edindik, vergilerimizi düzenli ödedik, sigortalı personel çalıştırdık.

Her yönüyle resmi, yükümlülüklerine uyan, sorumluluk alan profesyonel bir kurum olduk. Sektörde başarılı olabilmemiz de bunlar sayesindedir.

Nakliye hizmetinin süresi, biçimi, fiyatı konularında şeffaf olduk. Müşterilerimizi bilgilendirdik. Verdiğimiz sözleri tuttuk. Hizmetin hukuki boyutlarına özen gösterdik. Herkesin hakkını hukukunu korumayı esas aldık.

İzmir evden eve nakliyat hakkımızda bilgilerini ifade eden bu açıklamaların detaylarına ulaşmak isterseniz bize İzmir nakliyat telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz.


İzmir Nakliyat Hakkımızda