Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorularda size hızlı bilgiyi sunmayı amaçlıyoruz. Taşımacılık hizmetine başladığımız andan bu zamana kadar çok sık karşılaştığımız soruların cevabını sizin ile paylaşmak istedik.

İzmir Nakliyat Fiyatı Nedir?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir evden eve nakliyat fiyatını, eski ve yeni evinizin konumu ve taşınacak eşya miktarı gibi faktörler etkilemektedir.

Evin büyüklüğü, kaçıncı katta olduğu, içerdiği eşya miktarı çalışmayı etkiler. Bu ve benzeri durumlar gözetilerek ücret belirlemekteyiz.

Ekspertiz Ücretsiz midir?

İzmir evden eve nakliyatta ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Uzman arkadaşımız koşulları inceleyerek nakliyatın nasıl yapılması gerektiğini planlar ve raporunu oluşturur. Yapılan bu ekspertiz çalışması dahilinde nakliye işlemini başlatırız.

Evden Eve Nakliyat Dikkat Edilecekler

Evden eve nakliyat hizmetini alırken dikkat edilecek hususlara yeri geldikçe değindik. Hizmetin kurumsal ve profesyonel işletmelerden alınması önemlidir.

Evini taşıyacakların,  sigorta, sözleşme, profesyonellik esasları ile çalışan kurumlardan hizmet almasını tavsiye ederiz.

Nakliyat Sigortası Ücretli midir?

İzmir nakliyat sigortasını anlaşmalı olduğumuz sigorta kurumları aracılığı ile yapmaktayız. Evet, nakliyat sigortası ücretlidir.

Ancak bu bedel çok düşük bir bedel olmaktadır.  Sağladığı avantajlar göz önüne alınırsa bu düşük bedelin önemsiz olduğu açıktır.

Nakliye Sözleşmesi Yapıyor musunuz?

Faaliyete başladığımız 2000 yılından bu yana nakliye hizmetlerimizde sözleşme yapıyoruz. Firma kaşesi, ıslak imza kullanarak hizmetimizi resmi hale getiriyoruz.

Tüm İzmir evden eve nakliyat hizmetlerimizi hukuki bir çerçeve oluşturuyoruz. Amacımız müşteri güveni ve memnuniyetini arttırmaktır.

Dilerseniz ücret uygulamalarımız için İzmir nakliyat fiyatı sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

Nakliyat Soru Cevap