Sıkça Sorulan Sorular

Bir anlamda karmaşık ve güven gerektiren bir hizmet olduğundan taşımacılık, personelimize sıkça sorulan sorulara buradan cevap vermek istiyoruz.

İzmir Nakliyat Ücreti Nedir?

Nakliye hizmetinde en sık karşılaştığımız soru budur. İzmir nakliyat ücreti nedir diye doğrudan sorar insanlar. Eşya durumunuza, taşınacak evinizin kat yüksekliğine ve yeni taşınılacak evinizin bulunduğu kat sayısına göre İzmir nakliyat ücreti belirlenir.

Daha detaylı bilgi için İzmir nakliyat fiyatı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eşyaları Siz mi Topluyorsunuz?

Siz, sadece istediğiniz özel eşyanızı yanınıza alabilirsiniz. Yanınıza aldığınız özel eşyanız dışında tüm eşyaları şirketimizin mesleğinde uzman personeli topluyor.

Siz asla eşya toplama kaygısı yaşamayınız. Taşınır iken eşya toplamak mesleki uzmanlık gerektirir. Personelimiz mesleğinde uzmandır.

Eşya Ambalajını Nasıl Yapıyorsunuz?

Firmamız taşımacılık işi yapar iken eşya ambalajını önemser. Çünkü bu eşyanın güvenliği için çok önemlidir.

Biz, her eşyaya özel, o eşyayı iyi paketleyecek ve olası tehlikelerden koruyacak ambalaj malzemesi alıyoruz. Bu malzeme ile özenle eşya ambalajını yapıyoruz. Buzdolabı ayrı, bardak ayrı, tekstil ayrı, mobilya ayrı, beyaz eşya ayrı ambalaj malzemesi ile özenli ve güvenli olarak paketlenir.

Montaj ve De-montaj Personeliniz Var mı?

Evet, nakliyat hizmetinde önemli görevlerden birisi de de-montaj ve montaj hizmetini profesyonelce yapmaktır. Bu özel mesleki deneyimi olan bir personel hizmetidir.

Koltuk takımı, kanepe veya farklı eşyaların de-montajını ve yeni evinizde montajını yapacak özel personelimiz bünyemizde hizmet vermektedir.

Ekspertiz Ücretsiz mi?

Ekspertiz bizim firmamızda ücretsiz bir hizmettir. Ekspertiz gelir, evin ve eşyanın durumu ve konumunu inceler. Taşımanın nasıl olacağına dair bilgi oluşturup rapor sunar düşünce belirtir.

Ekspertiz firmamızın taşıma hizmetini nasıl vereceğiniz bizzat yerinde inceleyerek belirleyen görevlidir. Bu hizmeti ücretsiz yapar.

Nakliyat Sigortası Yapıyor musunuz?

Nakliyat sigortasını çok önemsiyoruz ve yapmayı önemli görüyoruz. Bunu sizden rica ediyoruz. Siz de isterseniz taşımaya başlamadan önce, özellikli ve paha değeri olan eşyaları nakliyat sigortası ile sigortalıyoruz.

Nakliyat Sözleşmesi Yapıyor musunuz?

Nakliyat sözleşmesi yapmadan kesinlikle eşyanıza dokunmuyoruz. Taşıma hizmeti vermiyoruz. Nakliyat sözleşmesi hem firmamızın yükümlülüğünü resmileştirmesidir. Hem de sizin taşımacılık hizmeti alır iken bu hizmetin yasal yükümlülüğünü belirleyen güvencenizdir.