Ziyaretçi Yorumları

Ziyaretçi Yorumları

Sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimizin öneri ve tavsiyelerini bilgilendirme amaçlı sizlerle paylaştıkları sayfamızdır.

Ziyaretçi Yorumları Neden Önemlidir?

Taşıma işini yaptığımız firmalar firmamızın nakliyat hizmetini nasıl verdiğine dair doğrudan deneyimlerini paylaştıkları için sizin için de doğrudan bilgi edinme imkanı doğuyor.

Acaba bu firma nasıl taşır sorusu aklınızı kurcaladığında daha önce eşyasını, evini, iş yerini, ofisini, fabrikasını Mavi Ege nakliyata taşıtan müşterilerimizin doğrudan paylaşımları ile bir fikir edinebilirsiniz.

Şüphesiz internet ortamında tam olarak kime güveneceğimizi bilemeyiz. İstanbul, Antalya, Mardin veya Edirne den web sitemize giriyor olabilirsiniz. Biz nasıl güvenelim diye sorabilirsiniz.

Biz bu sorular geldiğinde şeffaf olmayı tercih ettik. Daha önce firmamız ile çalışan kurum ve kişilerin yorumlarını paylaştık. Elbette bu tek başına güven vermeye yetmez.

Fakat çok sık tanık olduğumuz bir durum var ki, bir çok insan buraya yorum yazan ve daha önce taşıma işini yaptığımız kişilere telefon açarak yorumun kendisine ait olup olmadığını, Mavi Ege nakliyatın nasıl hizmet verip vermediğini sorabilmektedir.

Ziyaretçi yorumları pratik deneyimlerin paylaşıldığı yorumlar olduğundan yurttaş elbette önemsemekte fikir alış verişinde bulunmaktadır.

Biz fırsat ve imkanımız olsa buraya tüm taşıdığımız insanların listesini hatta telefon ve mail adreslerini yayınlarız. Bunu isteriz. Fakat bir çok insan isminin ve telefon numarasının internet ortamından rahatsız olmaktadır. Sonuçta internette olan her insanın bu isim, telefon ve mailleri sadece referans olarak değil kötü niyetle de kullanabileceği riski mevcuttur.

Sizde Yorum Yazabilirsiniz

Siz de yorum yazabilir, güvenilir, profesyonel nakliyatçı arayan insanlara yardımcı olabilirsiniz. En azından fikir verebilirsiniz. Biz fikirlerinizi önemsiyoruz. Paylaşıyoruz.

Yorum yazan kurumsal firmalar, kişiler, fabrikalar, iş yeri sahipleri var ve biz bunlardan bilgilendirici olanlarını paylaştık. Umarım ziyaretçi yorumları daha iyi bilgi edinmenize katkı sunar.