Profesyonel Firma Anlayışı

Profesyonel Firma Anlayışı

İzmir evden eve nakliyat firması ile bir ev taşıma sırasında ev sahibinin lokmacıya, lokma döktürmek istemesi üzerine tanışıklığımız oldu.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Nakliyat sektöründe böylesine profesyonel bir yaklaşımın olmasına bizzat şahit olduk. Personelinden araç ve gereçlerine kadar her şey son derece modern bir şekildeydi. Çok kısa sürede hasarsız ve muntazam bir taşımacılık gözümüzün önünde gerçekleşmişti.

Profesyonel Firma AnlayışıLokma dağıtma geleneği İzmir’de kökleri çok eskilere dayanan bir olgudur. Eskiden sadece doğumda ve ölümde dağıtılan lokma tatlısı artık sünnette, mevlitlerde, nişanda, işe yeri açılışında ve yeni bir yere taşınmada dahi İzmir lokma tatlısı dökümü gerçekleşmektedir. Lokma tatlısının bu gelişimi sadece İzmir’de değil diğer illerimizde de görülmeye başlanmış ve yakında sadece bir şehrin değil tüm ülkenin benimsediği bir gelenek haline gelmesi kaçınılmazdır.

Bizim Sektörde Profesyonellemeşeye Adım Atıyor

Lokma tatlısı eskiden evlerde insanların kendilerinin yapıp çevreye dağıtığı bir yiyecek iken günümüzde İzmir lokmacı dediğimiz insanlar ya da firmalar tarafından bu hizmet gerçekleştirilmektedir. Hayır sahibi vatandaşın isteği doğrultusunda belli bir yer ve zamanda kaç kişilik olması önceden belirlenerek bu hizmet verilmektedir.
Bu hizmetin ücretinde belirleyici olan ise yani İzmir lokma fiyatı dediğimiz şeyi belirleyen kaç kişilik lokma döküleceğidir. Genelde 300 kişiden başlayarak sınırsız sayıda lokma dökümü yapılabilmektedir.

Burada önemli olan hayır sahibi vatandaşın bu işe ayırdığı bütçesidir.
Firmamız lokmanın yanı sıra helva, pilav ve aşure dağıtımı gibi hizmetler de vermektedir. Ayrıca İzmir saray lokma dökümünde işin uzmanı olarak mükemmele yakın bir sonuç elde etmekteyiz. Saray lokması ya da fındık lokması son sistem kazanlarımızla el değmeden çıtır çıtır üretilmektedir.

https://www.izmirevdeneve.com.tr/ firmasının nakliyat sektöründeki profesyonel anlayışı bizde lokma sektöründe uygulamaktayız. Kendilerine bol ve hayırlı kazançlar dileriz.