Nakliyat firması ve teknoloji

Nakliyat firması ve teknoloji

İzmir nakliyat firmaları diğer şehirlerimize göre daha fazla teknolojiyi kullanmaktadırlar. Modern ve çağdaş bir taşımacılığın hayata geçirildiği bu şehrimizde son sistemlere sahip bir taşımacılık yapılmaktadır.

Modern İş Yeri taşıma Teknolojisi

Eğer bir firma modern taşımacılık yaptığını iddia edip ne ambalajlamada ne de asansör kullanımında teknolojiden yararlanmıyor ise bu firmanın yaptığının modern taşımacılık ile bir alakası yoktur.
Teknolojiyi kullanmak ise önemli derecede bilgi ve tecrübeye sahip olmakla mümkündür. Tıpkı kalıp üretiminde olduğu gibidir. Biz yaklaşık yirmi yıldan beri kalıp üretimi işi ile uğraşmaktayız.

Nakliyat firması ve teknolojiSanayinin hemen her alanında ihtiyaç duyulan kalıpları çeşitli yöntemlerle üretmekteyiz. Bu yöntemlerin başında tel erezyon yöntemi gelmektedir. En hassas kalıpların üretilmesinde bundan daha iyi bir yöntem yoktur. Sıfır çapaklanma ve pürüzsüz yüzeyler bu yöntem ile rahatlıkla sağlanmaktadır.

Metalin istenilen şekle getirilmesinin bir başka yöntemi ise germe, bükme, sıkıştırma gibi işlemlerin yapıldığı mekanik işleme de diyebileceğimiz sac kalıp yöntemidir.

Uzman Kadro Deneyimli Personel

Bu işlemi yapabilmek için uzman personel ve deneyimli kadro şarttır. Diğer yönteme göre biraz daha ucuz olması ince işçilik gerektirmeyen parçaların üretimi için uygun bir çözümdür.

Elektrik motorlarının döner ve sabit kısımlarının parçalarının kalıplarını üretilmesi demek olan rotor stator laminasyon kalıpları üretimini de yapmaktayız. Diğer yöntemlere göre bu parçaların üretilmesinde ciddi bir maliyet avantajı sağlaması bakımından oldukça cazip bir kalıp üretme tekniğidir.

Gene büyük bir uzmanlık ve beceri gerektiren progresif kalıp imalatı hizmetinde de sektörde önemli bir konumda bulunmaktayız. Bu kalıp üretme tekniğinde esas metalin kopartılmadan uzatılmasına dayanmaktadır. Bütün kalıp çıkarma yöntemleri arasında en uygun fiyatlı kalıp üretme metodu olarak bilinmektedir.

Evden eve nakliyat İzmir firmasına yapmış oldukları modern taşımacılık anlayışlarının devamını diler. İşlerinde bol kazanç ve yollarının açık olmasını dileriz.