İlçeden İlçeye Nakliye

İlçeden İlçeye Nakliye

İzmir büyük bir metropol kenttir. Onlarca ilçesi var. Tüm ilçelerin kendine özgü has özellikleri var. Örneğin, Karşıyaka evden eve nakliyat işini yapan firmalar, daha yüksek katlı binalardan, çoğu zaman da nakliye aracının dahi giremediği dar sokaklardan taşıma yapmak durumunda kalırlar. Bu tür zorluklar da hali le daha maliyetli olmaktadır. Hizmet, daha zor olur. Asansör maliyeti de doğal olarak maliyeti de artırır.

Bornova İlçesinde Nakliyecilik

Bornova evden eve nakliyat ağırlıklı çalışan işletmeler ise, çoğunlukla, memur, öğrenci yurttaşların eşyalarını nakliye yaparlar. Sokaklar daha geniştir. Asansör kurmak zor olmaz. Nakliye araçları sokaklarda daha rahat hareket ederler. Dolayısı ile taşıma işi de pek zor olmaz. Sıkıntılı geçmez. Kolay ve genel de daha ekonomik taşınma olur.

Buca evden eve nakliyat, öğrenci, işçi yoğunluğunun olduğu ilçemiz olduğundan taşıma İlçeden İlçeye Nakliyeişinde de sıkça hizmet bu yurttaşlara verilir. Eski yapı olan Buca mahallerinde taşımayı zorlaştıran dar sokaklardır. Eski yapıların olduğu mahallerin avantajı ise, yüksek kat olmamasıdır. Öğrenci arkadaşların eşyaları genelde az olduğundan hızlı ve ekonomik taşıma olur. İndirim uygulandığından maliyeti azaltılır.

Balçova evden eve nakliyat, hizmeti verilen ilçemizde, ekonomik düzeyi daha iyi olan yurttaşlara hizmet verilir. Sokaklar oldukça geniştir. Nakliye aracı zorlanmaz. Asansör kurulmasında sorun yaşanmaz. Bu ilçemizin temel sorunu, kayıt dışı nakliyeciliğin yaygın olmasından kaynaklı haksız rekabettir. Kayıt dışı nakliyeciler nerede ise hırsızlık ile özdeşleştiğinden taşımacılara ciddi bir güven sorunu oluşmuş durumdadır. Bu güveni oluşturmak da kolay değildir.

Mavişehir Nakliye Yüksek Kat Sorunu

Mavişehir evden eve nakliyat dendiğinde, yüksek katlı siteler akla gelir. Yüksek katlı sitelerden ev eşyası taşıyabilecek teknik yeterliliği mutlaka gereklidir. Çok iyi bir yük asansörü ve kullanıcısı, çok iyi paketleme ve ambalaj önem kazanmaktadır.

Narlıdere evden eve nakliyat, yeni yapılaşan, yeni binaların tüm avantajlarını kullanan taşımacılık hizmeti verilmektedir. Bunun anlamı şudur. Eşya ve bina ve yine caddeler, nakliye için oldukça elverişlidir.

Şehrimizin her ilçesinin özgünlükleri gözetilerek oluşturduğumuz araç filosu, yük asansörlerimiz, uzman personelimiz, profesyonel çözüm ile hızlı performans ile güvenli taşımacılığı ilçeden ilçeye yapmaktadırlar.

Yorum : Asil Özveren