Fabrika Taşımada Olay

Fabrika Taşımada Olay

Bundan birkaç yıl öncesinde yeni fabrika yerimiz bitmiş ve taşınma sürecini konuşuyor olmuştuk. İşleri aksatmadan en kısa sürede nasıl taşınacağımızı düşünürken internetten bulduğumuz izmirevdeneve.com.tr firması imdadımıza yetişti. Başlangıçta birçok tereddüdümüz vardı ama kendilerinin profesyonel yaklaşımı daha en başından belli oluyordu. Kısa süre içerisinde yeni yerimize yerleşmiş ve ilk otomatik kapı montajımızı da gerçekleştirmiş bulunmaktaydık.

Fabrikamızı Taşıdılar Teşekkürler

Kısa sürede hasarsız yapılan bu taşımacılık anlayışı bizi oldukça etkilemişti. Bir nakliyat firmasındaki bu profesyonel iş anlayışından bizde çalışmalarımızda yararlanmaya başladık. Neydi bu profesyonel anlayış; ilk olarak personelin bilgisi ve uzmanlığı bizi çok etkilemişti. Bizde otomatik kepenk montajı ve tamiratında kullandığımız ekiplerin bilgi ve deneyimlerini daha da arttırmanın önünü açtık. Böylece müşteri memnuniyetinde çok üst seviyelere tırmanmış olduk.
fabrika taşıma da olayFirmamızın üretmiş olduğu döner kapı modelleri imalatında yalınlık ve sadelik prensibi esastır. Buda nakliyat firmasında görmüş olduğumuz işe yaklaşımdaki ana unsurlardan birisi idi. Üretim aletlerimizin sökülmesi ve tekrar montajlanması esnasında kullanılan yalınlık ve basitlik büyük bir hız kazanımı olarak geri dönüşüyordu.

Fabrika Taşımada Uzmanlar

Biz uzman üretim yapan firmayız ve fabrikamızı uzman bir birmaya taşıttık. Devasa fabrikamız sorunsuz taşındı. Bu işte profesyonel hizmet verdiler.

Fabrikamızda otomatik kepenk, otomatik, döner, seksiyonel ve fotoselli kapı modelleri üretmekteyiz. Fotoselli kapı üretiminde sektörün lider kuruluşlarından birisiyiz. Bina ile uyumu yüksek olan bu kapı çeşidi bir fotosel mekanizması sayesinde kapının açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Giriş ve çıkışlarda büyük kolaylık sağlayan bu sistemler ayrıca binaya estetik bir görünüm de katmaktadır.

Seksiyonel kapı ismini çoğu insan duymamıştır. Fakat günlük hayatta karşımıza oldukça fazla çıkan bir kapı çeşididir. Genelde garajlarda depolarda hatta kimi işyerlerinde sıkça kullanılmaktadır. Yapısının sağlamlığı nedeni ile tercih sebebi olmaktadır.

Bütün modellerimiz ve fiyat listelerimiz hakkında bilgi almak için www.jokerdoor.com adresine bekleriz. https://www.izmirevdeneve.com.tr/izmir-evden-eve.html firmasını sektöre kazandırdığı yeni taşımacılık anlayışından dolayı tebrik ederiz.